בידורמבזקים

כוכבת 'הארי פוטר' נגד ישראל: פרסמה תכנים פרו פלסטיניים בחשבון האינסטגרם

השחקנית הבריטית אמה ווטסון, הידועה בעיקר מתפקידה כהרמיוני גריינג'ר בסרטי הארי פוטר, פרסמה היום (שני) בחשבון האינסטגרם שלה פסוט שנוי במחלוקת בו הביעה מסרים פרו פלסטיניים.

חדשות מבזק לייב - MivzakLive - גוגל חדשות - Google News

ווטסון פרסמה ציטוט של תיאורטיקנית בשם שרה אחמד, לצד תמונה של מפגינים פרו פלסטינים שמניפים שלטים עם הכיתוב "Free Palestine".

השחקנית ציטטה את אחמד: "סולידריות משמעותה לא להניח שמאבקים שלנו הם אותם מאבקים, או שהכאב שלנו הוא אותו כאב…. סולידריות כרוכה במחויבות ובעבודה, כמו גם ההכרה שאפילו שאנחנו לא חשים אותו דבר או חיים את אותם החיים – אנחנו עדיין חיים על אותה אדמה".

לצד תגובות אוהדות מצד מגיבים פרו פלסטיניים, הגיבו גם ישראלים כי היא "צריכה לפתוח ספר היסטוריה", הביעו אכזבה על הפוסט שפירסמה, ואף קראו להוריד עוקב מחשבונה.

צילום: AP

הצטרפו עכשיו לנטו - הרשת החברתית של ישראל

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

Back to top button

הצטרפו עכשיו לנטו הרשת החברתית החדשה של ישראל

נטו הרשת החברתית החדשה של ישראל

דילוג לתוכן

זיהינו שאתם משתמשים בחוסם פרסומות

אתר חדשות מבזק לייב פועל מסביב לשעון בכדי לספק לך את המידע באופן הכי מקצועי ומהיר. השירות שלנו ניתן לגולשים בחינם לחלוטין ואיננו גובים שום תשלום! המעט שאתם יכולים כדי להביע את הערכתכם ולסייע לנו בכדי שנמשיך לספק לכם את החדשות בצורה מיטבית הוא לאפשר את הצגת הפרסומות. עם זאת אנו מכבדים כל אדם ונבין אם תבחר שלא להמשיך לצרוך מאיתנו את החדשות. תודה על ההבנה!