איראןמבזקיםצבא וביטחון

מפגן ראווה של איראן: ביצעה תרגיל המדמה את תקיפת הכור בדימונה

מקורות איראניים מדווחים כי משמרות המהפכה של איראן קיימו השובע תרגיל שמטרתו הפצצת מטרות המדמות יעדים ישראליים כדוגמת הכור בדימונה.

חדשות מבזק לייב - MivzakLive - גוגל חדשות - Google News

מפקד חיל האוויר של משמרות המהפכה טען כי "לטילים הבליסטיים של איראן יש יכולות תמרון בכיוונים שונים, ולכן האויב יתקשה להתגונן מפניהם". לדבריו, מהירות הטילים נעה בין 15 ל-20 קמ"ש מאך ולכן "האויבים אינם יכולים לחזות מאיזה כיוון ישוגרו הטילים והיכן הם יפגעו".

נשיא איראן אבראהים ראיסי אמר כי "הכוחות האיראניים יגיבו על כל פעולה עוינת בצורה נחרצת ומקיפה. כל פעולה עוינת מצד אויביה של איראן תערער באופן משמעותי את המשוואות האסטרטגיות."

ואילו הרמטכ"ל האיראני גרס כי התרגיל מהווה תגובה לאיומי "המשטר הציוני".

הופץ ברשתות החברתיות. שימוש לפי סעיף 27 א' לחוק זכויות היוצרים.

אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ גדול לאתר את בעלי הזכויות של תכני המדיה המגיעים לידנו. אם זיהיתם בפרסומים שלנו צילום שאתם בעלי הזכויות בו, אנא פנו אלינו על מנת להעניק לכם קרדיט ראוי או לחילופין להפסיק את השימוש בו. לפניות באמצעות הדוא"ל: [email protected]

הצטרפו עכשיו לנטו - הרשת החברתית של ישראל

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

Back to top button

הצטרפו עכשיו לנטו הרשת החברתית החדשה של ישראל

נטו הרשת החברתית החדשה של ישראל

דילוג לתוכן

זיהינו שאתם משתמשים בחוסם פרסומות

אתר חדשות מבזק לייב פועל מסביב לשעון בכדי לספק לך את המידע באופן הכי מקצועי ומהיר. השירות שלנו ניתן לגולשים בחינם לחלוטין ואיננו גובים שום תשלום! המעט שאתם יכולים כדי להביע את הערכתכם ולסייע לנו בכדי שנמשיך לספק לכם את החדשות בצורה מיטבית הוא לאפשר את הצגת הפרסומות. עם זאת אנו מכבדים כל אדם ונבין אם תבחר שלא להמשיך לצרוך מאיתנו את החדשות. תודה על ההבנה!