חדשות הארץמבזקים

מד”א: כוחותינו ערוכים לאבטח רפואית את טריאתלון אילת 2021

תחרות טריאתלון אילת 2021 (אליפות ישראל ה-34) תוזנק ביום שישי (24.12.21) בשעות הבוקר המוקדמות מפארק עיר המלכים באילת. כ-1,400 המשתתפים שיאובטחו רפואית על ידי כוחות גדולים של מד”א צפויים להתחרות בשחייה, רכיבה על אופניים וריצה.

חדשות מבזק לייב - MivzakLive - גוגל חדשות - Google News

בשטח האירוע ולכל אורך המסלולים, ייפרשו כוחות מד”א באמצעות ניידות טיפול נמרץ, אמבולנסים, אופנועי מד”א וחוליות מגישי עזרה ראשונה אשר ינועו עם ציוד רפואי על המסלולים לצד המשתתפים על מנת להגיש מענה רפואי לכל צורך. בנקודת הסיום יוקם אוהל מיון עם מיטות-טיפול-נמרץ שיאויש על ידי חובשים ופאראמדיקים של מד”א ובהן יוצב ציוד רפואי מתקדם הכולל גם ברכות מים עם קרח שמטרתם לקרר במהירות נפגעים ממכות חום קשות.

מנהל מרחב נגב במד”א, שמעון אלקובי: “צוותי מד”א שפועלים בשיתוף פעולה מלא עם הפקת התחרות ומשטרת ישראל ערוכים להעניק מענה רפואי מידי ולטפל בכל תרחיש. טריאתלון אילת הוא אירוע ספורטיבי מהנה ועל מנת לשמור על בריאות משתתפי התחרות אני מבקש מהמשתתפים להישמע להוראות המארגנים, לעשות את כל ההכנות הבריאותיות הנדרשות מראש, ובמידה ואינם חשים בטוב להאט את הפעילות, לעצור בצד המסלול ולהזעיק באופן מידי את כוחות מד”א הפרוסים בשטח או בקו החירום 101 או באמצעות יישומון אפליקציית ‘מד”א שלי’.”

צילום: דוברות מד”א
צילום: דוברות מד”א

הצטרפו לנטו - הרשת החברתית של ישראל
Back to top button

הצטרפו עכשיו לנטו הרשת החברתית החדשה של ישראל

נטו הרשת החברתית החדשה של ישראל

נטו - הרשת החברתית של ישראל
דילוג לתוכן

זיהינו שאתם משתמשים בחוסם פרסומות

אתר חדשות מבזק לייב פועל מסביב לשעון בכדי לספק לך את המידע באופן הכי מקצועי ומהיר. השירות שלנו ניתן לגולשים בחינם לחלוטין ואיננו גובים שום תשלום! המעט שאתם יכולים כדי להביע את הערכתכם ולסייע לנו בכדי שנמשיך לספק לכם את החדשות בצורה מיטבית הוא לאפשר את הצגת הפרסומות. עם זאת אנו מכבדים כל אדם ונבין אם תבחר שלא להמשיך לצרוך מאיתנו את החדשות. תודה על ההבנה!