טכנולוגיהכלכלהמבזקים

קבוצת בזק רוכשת 70% ממניות CloudEdge המתמחה בפתרונות ענן מתקדמים

קבוצת בזק, באמצעות בזק בינלאומי, חתמה אתמול (שבת) על מזכר הבנות לרכישת 70% ממניות חברת מחשוב הענן CloudEdge מידי בעלת השליטה בה, חברת Softwatch מקבוצת Ewave. יתרת המניות (30%) תיוותר בידי מייסדי החברה.

חדשות מבזק לייב - MivzakLive - גוגל חדשות - Google News

חברת CloudEdge הוקמה לפני כארבע שנים על ידי ניסים כספי, אריאל מונפו, אביחי חג'ג' ואושרי דהן, ובשותפות עם קבוצת Ewave. מאז הקמתה הספיקה החברה בתוך תקופה קצרה להפוך לאחד הגופים המשמעותיים והמקצועיים בתחום הענן הציבורי בישראל ושותפה בכירה של מיקרוסופט. בתוך כארבע שנים בלבד החברה צברה בסיס לקוחות משמעותי במגוון מגזרים החל ממשרדי ממשלה, פיננסים, חברות סטארטאפ ועוד. במסגרת ההסכם תמשיך CloudEdge לפעול במתכונת עצמאית על בסיס ההנהלה הקיימת

קבוצת בזק מקדמת מזה מספר חודשים מהלך של פיצול בזק בינלאומי, והפיכת החטיבה העסקית, המתמחה בשרותי תקשורת ומחשוב לעסקים, לחברת שירותי מחשוב ואינטגרציה. מטרת המהלך, אותה מוביל יו"ר קבוצת בזק גיל שרון, היה להקים חברת שרותי מחשוב מובילה בישראל, שתתמקד בתחומי הצמיחה בענף, כגון פתרונות ענן, אבטחת מידע וסייבר ושירותי דאטה סנטר, לצד פעילויות מסורתיות כגון אינטגרציה של מערכות ושירותי תקשורת. שרון ציין את כוונתו לבצע מספר רכישות ממוקדות של חברות בעלות יכולות ייחודיות.

בעקבות הרכישה מסר יו"ר קבוצת בזק, גיל שרון: "רכישת CloudEdge הינה חלק ממהלך אסטרטגי עליו הכרזנו לפני כשבועיים, במסגרתו בכוונתנו להפוך את פעילות שרותי המחשוב והאינטגרציה של בזק בינלאומי לחברה נפרדת שתהפוך למובילה בענף".

צילום.:freepik

הצטרפו עכשיו לנטו - הרשת החברתית של ישראל

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

Back to top button

הצטרפו עכשיו לנטו הרשת החברתית החדשה של ישראל

נטו הרשת החברתית החדשה של ישראל

דילוג לתוכן

זיהינו שאתם משתמשים בחוסם פרסומות

אתר חדשות מבזק לייב פועל מסביב לשעון בכדי לספק לך את המידע באופן הכי מקצועי ומהיר. השירות שלנו ניתן לגולשים בחינם לחלוטין ואיננו גובים שום תשלום! המעט שאתם יכולים כדי להביע את הערכתכם ולסייע לנו בכדי שנמשיך לספק לכם את החדשות בצורה מיטבית הוא לאפשר את הצגת הפרסומות. עם זאת אנו מכבדים כל אדם ונבין אם תבחר שלא להמשיך לצרוך מאיתנו את החדשות. תודה על ההבנה!