מבזקיםפוליטי / מדיני

ראשי מועצות מגיבים לבר לב: "אתה שר ברשות הפלסטינית או בממשלת ישראל?"

ראשי מועצות ברחבי הארץ הגיבו היום (שני) לדבריו של השר לביטחון פנים, עמר בר לב, שבחר לנצל את פגישתו עם תת מזכירת המדינה של ארה"ב כדי לדבר על אלימות מתנחלים.

תגובת מועצת יש״ע: "השר בר לב, אתה שר ברשות הפלסטינית או בממשלת ישראל?! הערב נפצעו חמישה ישראלים מזריקות אבנים של ערבים אלימים, לפני שבועיים נרצח יהודי בידי מורה ערבי. השר בר לב, הערב הפקרת את ביטחונם של אזרחיך בידי עלילות אנטישמיות. האם סיפרת לה גם על עשרות האבנים, הבק״תבים ואירועי הפח״ע היום יומיים כנגד האזרחים, החיילים והשוטרים שאתה אמון על ביטחונם?! אנחנו דורשים התנצלות דחופה והתנערות של ראש הממשלה מדברי הבל אלו."

קראו גם:  דובר צה"ל: איפה הקליע?בהמשך לתחקירים המוטים בעניין מותה של העיתונאית ...

ראש מועצת בית אל, שי אלון, הגיב גם הוא לדברי הבלע, לטענתו, של השר לביטחון פנים בר לב, בגנות המתנחלים ואמר: "דבריו השפלים של השר בר לב הם חרפה בלתי ניתנת למחילה. ביזיון על סף הטירוף. מעורר דאגה ומטריד לראות את הניתוק הקיצוני מהמציאות של מי שאמון על שלומם של אזרחי ישראל. כל דקה שהשר בר לב ממשיך בתפקידו היא הפקרה מסוכנת של ביטחונם. בלוד, רמלה, עכו, מזרח ירושלים, בדרום, בצפון וביו"ש. זה כבר עניין של עובדות בשטח. לא אידאולוגיה שונה או עמדות פוליטיות. מדובר בפוסט ציונות של ממש. עליו לסיים את תפקידו עוד הערב".

צילום: דוברות המשטרה

הוסיפו תגובה לכתבה

רוצים לכתוב באתר או לנהל טור?
לחצו כאן ושלחו לנו הודעה

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

Back to top button
דילוג לתוכן