בידור

"המרדף" חוזר לעונה שישית ב- כאן 11 – עם לוסי איוב כמגישה

"המרדף" חוזר לעונה שישית ב-כאן 11 עם לוסי איוב כמגישה. בין המתמודדים שינסו להביס בעונה הזו את הצ'ייסרים איתי הרמן ומיכל שרון: חברי תיסלם, נדב אבקסיס, עידן אלתרמן, דורי בן זאב, פרופ' איתמר גרוטו, שני קליין, חיים לוינסון וענת קם. העונה החדשה תשודר ב-כאן 11 החל מיום ראשון, 26 בדצמבר, בשעה 21:15.

השעשועון המצליח "המרדף", זוכה פרס האקדמיה ארבע פעמים, חוזר לעונה שישית, וזוכה הפעם במגישה חדשה: לוסי איוב, המוכרת מהגשת אירוויזיון 2019 שנערך בישראל, ומהשתתפותה בסרטוני כאן דיגיטל. איוב תנווט ביד רמה בין המתמודדים לשני הצ'ייסרים איתי הרמן ומיכל שרון, אשר שום פרט מידע, שולי ככל שיהיה אינו נעלם מעיניהם, והם יודעים תמיד לענות על כל שאלה ולעשות זאת בזריזות חיננית.

בעונה הזו ישתתפו מתחרים רבים מכלל החברה הישראלית, ובהם גם לא מעט ידוענים שינסו להראות ידענות מול הצ'ייסרים. בין המשתתפים העונה: חברי להקת תיסלם, נדב אבקסיס, עידן אלתרמן, הצמד קובץ' ודובדבני, דורי בן זאב, פרופ' איתמר גרוטו, שני קליין, סיגל שחמון, חיים לוינסון, ענת קם, קווין רובין ושי סידי.

"המרדף", המבוסס על הפורמטTHE CHASE של רשת ITV, מצוות ארבעה ידענים נגד הצ'ייסר בקרב מהיר ומותח של ידע כללי. אם יצליחו חברי הרביעייה לצבור כסף מבלי להיתפס, יוכלו לשחק ב"מרדף הגמר" על סכום הזכייה הכולל. אם ייתפסו – יעזבו את האולפן בידיים ריקות.

העונה החדשה תשודר ב-כאן 11 החל מיום ראשון, 26 בדצמבר, בשעה 21:15.

חברת הפקה: יולי-אוגוסט, עורך: אודי אידלסון, מפיקה: ליהי גולד.

צילום: כאן 11

הוסיפו תגובה לכתבה

רוצים לכתוב באתר או לנהל טור?
לחצו כאן ושלחו לנו הודעה

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

Back to top button
דילוג לתוכן