כ 100 אלף מטיילים ניצלו את השבת החמימה ויצאו היום לטייל בגנים הלאומיים ובשמורות הטבע. בין האתרים הבולטים היו הגן הלאומי ירקון תל אפק עם כ- 3,500 מבקרים והגנים הלאומיים מגדל צדק, אשקלון וקיסריה עם כ 2,400 מבקרים בכל אחד מהאתרים.
![](https://i0.wp.com/www.mivzaklive.co.il/wp-content/uploads/2021/12/WhatsApp-Image-2021-12-11-at-16.23.34-1.jpeg?resize=500%2C375&ssl=1)
![](https://i0.wp.com/www.mivzaklive.co.il/wp-content/uploads/2021/12/WhatsApp-Image-2021-12-11-at-16.23.34.jpeg?resize=500%2C375&ssl=1)
![](https://i0.wp.com/www.mivzaklive.co.il/wp-content/uploads/2021/12/WhatsApp-Image-2021-12-11-at-16.22.27.jpeg?resize=500%2C375&ssl=1)
![](https://i0.wp.com/www.mivzaklive.co.il/wp-content/uploads/2021/12/WhatsApp-Image-2021-12-11-at-16.22.26-1.jpeg?resize=500%2C375&ssl=1)
![](https://i0.wp.com/www.mivzaklive.co.il/wp-content/uploads/2021/12/WhatsApp-Image-2021-12-11-at-16.22.26.jpeg?resize=500%2C375&ssl=1)
כ 100 אלף מטיילים ניצלו את השבת החמימה ויצאו היום לטייל בגנים הלאומיים ובשמורות הטבע. בין האתרים הבולטים היו הגן הלאומי ירקון תל אפק עם כ- 3,500 מבקרים והגנים הלאומיים מגדל צדק, אשקלון וקיסריה עם כ 2,400 מבקרים בכל אחד מהאתרים.