מבזקיםמשפטי/פלילי

במבצע משותף של רשות המיסים והמשטרה: 22 רכבים של חייבי מס עוקלו בצפון ובמרכז

במסגרת פעילות מבצעית “מסלול בטוח” והמאבק הלאומי לטיפול בפשיעה בחברה הערבית, לחיזוק המשילות וההרתעה, פעלו ביומיים האחרונים אנשי היחידה לאכיפת הגבייה (הוצל”פ) של רשות המסים בשיתוף משטרת ישראל, במספר מקומות ברחבי הארץ כנגד חייבי מס. הפעילות התמקדה באזרחים שצברו חובות בהיקף כולל של כ-5.4 מיליון ש”ח למס הכנסה, מיסוי מקרקעין ולמע”מ ובמסגרתה עוקלו 22 רכבים.

חדשות מבזק לייב - MivzakLive - גוגל חדשות - Google News

במסגרת הפעילות, פשטו הכוחות לפנות בוקר (חמישי) על בתיהם של חייבי מס בכפר קאסם וכפר ברא שחובם הכולל עומד על 2,555,387 ש”ח למס הכנסה ומיסוי מקרקעין, ועיקלו 10 רכבים.

שלשום פשטו הכוחות במהלך הלילה על בתיהם של חייבי מס בכפר פרדיס, כפר קרא וערערה בעלי חובות בסכום כולל של 2,847,964 ש”ח למס הכנסה, מיסוי מקרקעין ומע”מ. במהלך הפעילות עוקלו 12 רכבים.

צילום: דוברות רשות המסים

רוצים לכתוב באתר או לנהל טור?
לחצו כאן ושלחו לנו הודעה

Back to top button
דילוג לתוכן

זיהינו שאתם משתמשים בחוסם פרסומות

אתר חדשות מבזק לייב פועל מסביב לשעון בכדי לספק לך את המידע באופן הכי מקצועי ומהיר. השירות שלנו ניתן לגולשים בחינם לחלוטין ואיננו גובים שום תשלום! המעט שאתם יכולים כדי להביע את הערכתכם ולסייע לנו בכדי שנמשיך לספק לכם את החדשות בצורה מיטבית הוא לאפשר את הצגת הפרסומות. עם זאת אנו מכבדים כל אדם ונבין אם תבחר שלא להמשיך לצרוך מאיתנו את החדשות. תודה על ההבנה!