חדשות הארץמבזקים

אחרי דיון של רה”מ ובכירי משרד הבריאות: ייבחנו הגבלות על לא מחוסנים

ראש הממשלה, נפתלי בנט, ושר הבריאות, ניצן הורוביץ, קיימו הבוקר (חמישי) הערכת מצב בעניין נגיף הקורונה וזן האומיקרון. בדיון הוחלט על הגברת האכיפה בעניין התו הירוק באמצעות ברקוד, בדגש על מתן דו”חות באופן מיידי, ללא התראות, למפרים את הכללים. המשרד לביטחון פנים יוביל את ההיערכות למול משטרת ישראל. רה”מ הנחה את גורמי המקצוע לבחון אפשרויות להטלת הגבלות על לא-מחוסנים. בעניין ההגבלות בנתב”ג, ייקבע דיון נוסף בהמשך ביום.

חדשות מבזק לייב - MivzakLive - גוגל חדשות - Google News

בדיון השתתפו מנכ”ל משרד הבריאות, מנכ”ל משרד רה”מ, מנכ”ל משרד האוצר, מנכ”ל משרד הבט”פ, מנכ”לית משרד התחבורה, מנכ”ל משרד החינוך, ראש שירותי בריאות הציבור במשרד הבריאות, ממונה הקורונה, הממונה על ההתגוננות במשרד הביטחון, המשנה ליועמ”ש לממשלה, יו”ר ועדת החוקה של הכנסת, הממונה על התקציבים במשרד האוצר, מפקד פיקוד העורף, מנהל נתב”ג, המשנה לראש המל”ל, וגורמי מקצוע נוספים.

קבינט הקורונה
צילום: קובי גדעון / לע”מ

רוצים לכתוב באתר או לנהל טור?
לחצו כאן ושלחו לנו הודעה

Back to top button

הצטרפו עכשיו לנטו הרשת החברתית החדשה של ישראל

דילוג לתוכן

זיהינו שאתם משתמשים בחוסם פרסומות

אתר חדשות מבזק לייב פועל מסביב לשעון בכדי לספק לך את המידע באופן הכי מקצועי ומהיר. השירות שלנו ניתן לגולשים בחינם לחלוטין ואיננו גובים שום תשלום! המעט שאתם יכולים כדי להביע את הערכתכם ולסייע לנו בכדי שנמשיך לספק לכם את החדשות בצורה מיטבית הוא לאפשר את הצגת הפרסומות. עם זאת אנו מכבדים כל אדם ונבין אם תבחר שלא להמשיך לצרוך מאיתנו את החדשות. תודה על ההבנה!