הודעות דוברותמבזקים
לפיד: נחתתי הבוקר בקהיר לביקור מדיני, במסגרתו אפגוש את נ…
![](https://i0.wp.com/pbs.twimg.com/media/FGJ3ZRpXsAEWBEv.jpg?w=708&ssl=1)
נחתתי הבוקר בקהיר לביקור מדיני, במסגרתו אפגוש את נשיא מצרים @AlsisiOfficial ושר החוץ המצרי סאמח שכרי. חיזוק והעמקת יחסי ישראל-מצרים בראייה מדינית-בטחונית -כלכלית הוא אינטרס חשוב של מדינת ישראל. נמשיך לעבוד יחד לקידום האינטרסים המשותפים ליציבות אזורית. https://t.co/1M0Rdts56X
נחתתי הבוקר בקהיר לביקור מדיני, במסגרתו אפגוש את נשיא מצרים @AlsisiOfficial ושר החוץ המצרי סאמח שכרי. חיזוק והעמקת יחסי ישראל-מצרים בראייה מדינית-בטחונית -כלכלית הוא אינטרס חשוב של מדינת ישראל. נמשיך לעבוד יחד לקידום האינטרסים המשותפים ליציבות אזורית. pic.twitter.com/1M0Rdts56X
— יאיר לפיד – Yair Lapid🟠 (@yairlapid) December 9, 2021
הבהרה: התוכן בכתבה מתפרסם באופן אוטומטי מעמוד הטוויטר על ידי יאיר לפיד – Yair Lapid🟠 – התוכן והמדיה באחריות המפרסם בלבד.