חדשות הארץמבזקים

התחזית: גשם מקומי בצפון ובמרכז, שלג נערם בחרמון

תחזית מזג האוויר: היום (חמישי) יהיה מעונן חלקית עד מעונן. גשם מקומי ירד בצפון ובמרכז ויפסק בערב. הטמפרטורות ללא שינוי ניכר. תנשב רוח דרום מערבית מתונה. הים רוגש. גובה גלים 200-400 ס"מ, וטמפרטורת המים תעמוד על 23 מעלות.

חדשות מבזק לייב - MivzakLive - גוגל חדשות - Google News

הטמפרטורות החזויות להיום: בירושלים 14,-8 תל אביב 19-14, חיפה 17-14, באר שבע 18-11, צפת 12-8, אריאל 14-9, מודיעין 18-12, טבריה 20-13 ובאילת 23-15 מעלות.

תשקיף לימים הבאים:

ביום שישי מעונן חלקית עם עלייה בטמפרטורות. ינשבו רוחות דרום מזרחיות חזקות בהרים בשפלה ובצפון.

בשבת צפויה עלייה נוספת בטמפרטורות ויהיה חם מהרגיל. בהיר -מעונן חלקית בעננות גבוהה

ביום ראשון צפויה התחממות נוספת ויהיה מעונן חלקית בעננות גבוהה. ביום שני דומה, כך מסר החזאי בועז דיין מאתר Israel weather.

המפלס העליון באתר החרמון התכסה הלילה במעטה שלג, כ-5 ס"מ נערמו. הטמפרטורה בבוקר עמדה על 1- מעלות, רוחות וערפל כבד שורר. אתר החרמון סגור היום למבקרים, על מועד פתיחה תצא הודעה

צילום: אתר החרמון
צילום: אתר החרמון

הצטרפו עכשיו לנטו - הרשת החברתית של ישראל

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

Back to top button

הצטרפו עכשיו לנטו הרשת החברתית החדשה של ישראל

נטו הרשת החברתית החדשה של ישראל

דילוג לתוכן

זיהינו שאתם משתמשים בחוסם פרסומות

אתר חדשות מבזק לייב פועל מסביב לשעון בכדי לספק לך את המידע באופן הכי מקצועי ומהיר. השירות שלנו ניתן לגולשים בחינם לחלוטין ואיננו גובים שום תשלום! המעט שאתם יכולים כדי להביע את הערכתכם ולסייע לנו בכדי שנמשיך לספק לכם את החדשות בצורה מיטבית הוא לאפשר את הצגת הפרסומות. עם זאת אנו מכבדים כל אדם ונבין אם תבחר שלא להמשיך לצרוך מאיתנו את החדשות. תודה על ההבנה!