חדשות הארץמבזקים

בית שמש: בן שנתיים ננעל ברכב לעיני אמו וחולץ בשלום

קריאה התקבלה היום (רביעי) במוקד ארגון 'ידידים', אודות פעוט כבן שנתיים שננעל ברכב בשגגה לעיני אמו, ברחוב החיד"א בבית שמש. כונני סניף הארגון בעיר, נענו לקריאה והגיעו במהירות למקום. באמצעות הציוד הייעודי שברשותם, חילצו המתנדבים את הפעוט בשלום ובזריזות, מבלי לגרום כל נזק לרכב.

חדשות מבזק לייב - MivzakLive - גוגל חדשות - Google News

יצחק, אחד המתנדבים שהגיע לחץ סיפר: "מיד כשקיבלתי את הקריאה מיהרתי למקום. הגעתי לכתובת תוך זמן קצר וניסיתי לפתוח את דלת הרכב. תוך כדי הניסיונות נשבר לי מוט הפתיחה, ובשיתוף פעולה עם כוננים נוספים שהגיעו למקום חילצנו את הפעוט בשלום, לשמחתה הגדולה של אמו. מבירור המקרה עולה, כי הפעוט נעל את עצמו ברכב כתוצאה ממשחק בשלט. כוחות החילוץ שהיו במקום פרגנו לנו מאד, תחושת סיפוק גדולה".

צילום: 'ידידים'

בידידים שבים ומזכירים להורים להקפיד על נשיאת המפתח בכל יציאה מהרכב קצרה וארוכה כאחת, מחשש לנעילה מרכזית כשהילד בפנים לבדו. בעת נעילה צרו קשר עם המוקד במספר 1230 ללא כוכבית.

הצטרפו עכשיו לנטו - הרשת החברתית של ישראל

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

Back to top button

הצטרפו עכשיו לנטו הרשת החברתית החדשה של ישראל

נטו הרשת החברתית החדשה של ישראל

דילוג לתוכן

זיהינו שאתם משתמשים בחוסם פרסומות

אתר חדשות מבזק לייב פועל מסביב לשעון בכדי לספק לך את המידע באופן הכי מקצועי ומהיר. השירות שלנו ניתן לגולשים בחינם לחלוטין ואיננו גובים שום תשלום! המעט שאתם יכולים כדי להביע את הערכתכם ולסייע לנו בכדי שנמשיך לספק לכם את החדשות בצורה מיטבית הוא לאפשר את הצגת הפרסומות. עם זאת אנו מכבדים כל אדם ונבין אם תבחר שלא להמשיך לצרוך מאיתנו את החדשות. תודה על ההבנה!