חדשות הארץמבזקים

באר שבע: תינוקת בת שנה ננעלה ברכב וחולצה בשלום על ידי מתנדבי ידידים

קריאה התקבלה היום (רביעי) במוקד ארגון ‘ידידים’, אודות פעוטה כבת שנה שננעלה בשגגה ברכב לעיני הוריה ברחוב יוסף בורג בבאר שבע. יוחאי בן נעים ואריאל פחימה, מתנדבי סניף באר שבע, נענו במהירות לקריאה ובאמצעות הציוד הייעודי שברשותם חילצו את הפעוטה בשלום, ללא גרימת נזק לרכב.

חדשות מבזק לייב - MivzakLive - גוגל חדשות - Google News

יוחאי מתאר: “האב השאיר את הרכב פתוח ואת המפתח מעל הבולם. לאחר שהאם חגרה את הפעוטה החלה רוח חזקה, שטרקה את דלת הרכב והוא ננעל. לאחר שחילצנו במהירות ובבטחה את התינוקת ומסרנו אותה לידי אמה, המשכנו בפעולות לשליפת מפתח הרכב שנתקע בבולם. האמא והסבתא לא הפסיקו להודות ולשבח את הארגון ואני, כרגיל, שמח שנפל בחלקי להיות בארגון כזה”.

באר שבע: תינוקת בת שנה ננעלה ברכב וחולצה בשלום על ידי מתנדבי ידידים
צילום: ‘ידידים’

בידידים שבים וקוראים להורים לשאת עליהם את מפתח הרכב ושלא לתת אותו לילדים • במקרה נעילה יש ליצור קשר מיידי עם מוקד ידידים במספר 1230 ללא כוכבית.

רוצים לכתוב באתר או לנהל טור?
לחצו כאן ושלחו לנו הודעה

Back to top button

הצטרפו עכשיו לנטו הרשת החברתית החדשה של ישראל

דילוג לתוכן

זיהינו שאתם משתמשים בחוסם פרסומות

אתר חדשות מבזק לייב פועל מסביב לשעון בכדי לספק לך את המידע באופן הכי מקצועי ומהיר. השירות שלנו ניתן לגולשים בחינם לחלוטין ואיננו גובים שום תשלום! המעט שאתם יכולים כדי להביע את הערכתכם ולסייע לנו בכדי שנמשיך לספק לכם את החדשות בצורה מיטבית הוא לאפשר את הצגת הפרסומות. עם זאת אנו מכבדים כל אדם ונבין אם תבחר שלא להמשיך לצרוך מאיתנו את החדשות. תודה על ההבנה!