חדשות הארץמבזקים

המערכת החורפית החלה: פרגולה קרסה בקריית אתא, שלג ראשון באתר החרמון

מאתר החרמון נמסר לפני זמן קצר (רביעי) כי מערכת השלג הקדימה וכבר בשעה האחרונה, החל לרדת שלג במפלס העליון. כ-2 סמ’ ירדו עד כה. שיא המערכת צפוי לשעות הלילה המאוחרות. הטמפרטורה צנחה ל- 1-. אתר החרמון סגור למבקרים היום ומחר יום חמישי, עקב תנאי מזג האויר.

חדשות מבזק לייב - MivzakLive - גוגל חדשות - Google News

בקריית אתא, שני צוותים בפיקודו של להב קוסטה קריניצקי פעלו במבנה בן שבע קומות כאשר בקומה השביעית פרגולה קרסה ונתלשה ממקומה בעקבות הרוחות העזות.

צוות תחנת ביאליק סמל חיים סניור ורב כבאי עופר איסקוב פעלו בתושיה רבה תחת גשם כבד ורוחות עזות לאבטח את מה שנשאר מהפרגולה בעזרת חוטי פלדה לנקודות עגינה בטוחות. בעזרת כלים הידאולים פירקו את כל האלמנטים שסיכנו והיו מועדים לנפילה מהקומה השביעית. האירוע הסתיים ללא נפגעים.

באשקלון, ראש העירייה תומר גלאם, הנחה לשחרר לאלתר את עובדי הניקיון שעובדים בשעות אחר הצהריים, זאת בשל התגברות הרוחות ומזג האוויר הסוער שצפוי בשעות הקרובות.

המערכת החורפית החלה: פרגולה קרסה בקריית אתא, שלג ראשון באתר החרמון
צילום: דוברות כבאות והצלה לישראל | מחוז חוף
צילום: אתר החרמון

רוצים לכתוב באתר או לנהל טור?
לחצו כאן ושלחו לנו הודעה

Back to top button

הצטרפו עכשיו לנטו הרשת החברתית החדשה של ישראל

דילוג לתוכן

זיהינו שאתם משתמשים בחוסם פרסומות

אתר חדשות מבזק לייב פועל מסביב לשעון בכדי לספק לך את המידע באופן הכי מקצועי ומהיר. השירות שלנו ניתן לגולשים בחינם לחלוטין ואיננו גובים שום תשלום! המעט שאתם יכולים כדי להביע את הערכתכם ולסייע לנו בכדי שנמשיך לספק לכם את החדשות בצורה מיטבית הוא לאפשר את הצגת הפרסומות. עם זאת אנו מכבדים כל אדם ונבין אם תבחר שלא להמשיך לצרוך מאיתנו את החדשות. תודה על ההבנה!