מבזקיםמשפטי/פלילי

שלושה צעירים נעצרו בחשד לביצוע ירי אל עבר בניין מפלגת חד”ש בסכנין

שוטרי מחוז הצפון לכדו שלושה חשודים בביצוע ירי אל עבר בניין מפלגת חד”ש בעיר סכנין, השלושה חשודים גם בתכנון ירי על תושב העיר עימו היו מסוכסכים. שניים מהחשודים נלכדו בפעילות יזומה של המשטרה באזור הר אחים הסמוך לסכנין.

חדשות מבזק לייב - MivzakLive - גוגל חדשות - Google News

ברשותם נמצאו שני תתי מקלע מאולתרים מסוג קרלו. חשוד שלישי נלכד עם התקדמות החקירה וזאת בעקבות תיעוד הירי שבוצע אל עבר משרדי מפלגת חד”ש.

לבית המשפט המחוזי בחיפה הוגשו באמצעות פרקליטות חיפה כתבי אישום כנגד שלושת החשודים: מואמן בעללה עאסלה (20), גואהד אבו ריא (19),עומרי שלאטה (21). השלושה מואשמים בעבירות של נשק, ירי, רכישה של נשק, קשירת קשר לביצוע פשע, פירוק חלקי רכב ונהיגה בזמן פסילה.

מהמשטרה נמסר: “שוטרי מחוז צפון מקיימים פעילות יזומה בכל שעות היממה בישובי החברה הערבית וסביבתם על מנת לאתר חשודים בפעילות עבריינית כדי לתת מענה מהיר לכל אירוע אלימות או ירי.”

שלושה צעירים נעצרו בחשד לביצוע ירי אל עבר בניין מפלגת חד”ש בסכנין
צילום: דוברות המשטרה

רוצים לכתוב באתר או לנהל טור?
לחצו כאן ושלחו לנו הודעה

Back to top button
דילוג לתוכן

זיהינו שאתם משתמשים בחוסם פרסומות

אתר חדשות מבזק לייב פועל מסביב לשעון בכדי לספק לך את המידע באופן הכי מקצועי ומהיר. השירות שלנו ניתן לגולשים בחינם לחלוטין ואיננו גובים שום תשלום! המעט שאתם יכולים כדי להביע את הערכתכם ולסייע לנו בכדי שנמשיך לספק לכם את החדשות בצורה מיטבית הוא לאפשר את הצגת הפרסומות. עם זאת אנו מכבדים כל אדם ונבין אם תבחר שלא להמשיך לצרוך מאיתנו את החדשות. תודה על ההבנה!