חדשות חוץמבזקים

התרסקות המסוק בהודו: נקבע מותו של הרמטכ”ל ההודי

מותו של רמטכ”ל הודו, ביפין רוואט, נקבע לפני זמן קצר (רביעי), ו- 12 בני אדם נוספים- ביניהם רעייתו ו- 11 קצינים נהרגו, כך נמסר בהודעה מטעם חיל האוויר ההודי. נסיבות התאונה נחקרות על ידי הצבא ההודי.

חדשות מבזק לייב - MivzakLive - גוגל חדשות - Google News

מוקדם יותר היום, מסוק צבאי שנשא את רמטכ”ל הודו ובכירים נוספים התרסק בדרום מדינת טמיל נאדו במדינה. תמונות ששודרו בטלוויזיה הציגו את המסוק בוער בעוד תושבים מקומיים ניסו לכבות אותו. ראוואט היה נושא המשרה הבכירה ביותר בצבא ההודי. הוא גם יועץ למשרד הביטחון. הוא החל את כהונתו בתפקיד החדש בשנה שעברה לאחר שפרש כמפקד הצבא.

סוכנות הידיעות Press Trust of India מסרה כי המסוק מדגם Mi-17V5 היה בדרכו מבסיס חיל האוויר למכללה לשירותי ההגנה של הצבא כשהתרסק ליד קונור בטמיל נאדו.

התרסקות המסוק בהודו: נקבע מותו של הרמטכ”ל ההודי
צילום: DIBYANGSHU SARKAR – AFP

רוצים לכתוב באתר או לנהל טור?
לחצו כאן ושלחו לנו הודעה

Back to top button
דילוג לתוכן

זיהינו שאתם משתמשים בחוסם פרסומות

אתר חדשות מבזק לייב פועל מסביב לשעון בכדי לספק לך את המידע באופן הכי מקצועי ומהיר. השירות שלנו ניתן לגולשים בחינם לחלוטין ואיננו גובים שום תשלום! המעט שאתם יכולים כדי להביע את הערכתכם ולסייע לנו בכדי שנמשיך לספק לכם את החדשות בצורה מיטבית הוא לאפשר את הצגת הפרסומות. עם זאת אנו מכבדים כל אדם ונבין אם תבחר שלא להמשיך לצרוך מאיתנו את החדשות. תודה על ההבנה!