חדשות הארץמבזקים

בן גביר בהפגנת הימין: "רוצים ממשלת ימין מלא מלא, רוצים שלטון, רוצים ניצחון"

בהפגנה הימין שנערכה היום (שלישי), השתתפו למעלה מעשרת אלפי אנשי ימין, דתיים, חרדים וחילונים, בקריאה להגן על ציביונה היהודי של מדינת ישראל, מפני ממשלת השמאל של נפתלי בנט ודרשו ממשלה השומרת על זהותה של המדינה היהודית ובונה בכל ארץ ישראל.

יו"ר עוצמה יהודית ח"כ איתמר בן גביר התקבל על יד הקהל שעטף אותו באהבה, בתשואות רמות וקריאות רמות, "הו הא מי זה בא שר המשפטים הבא".

"ערב טוב, עם ישראל חי. איזה מחזה מדהים, חילונים, דתיים, מסורתיים, חרדים, יהודים! איזו אחדות, איזו אהבה, איזו אחווה ואנחנו בעז"ה ננצח! ומול המחזה המדהים הזה, כמה שפלות ובושה. לפני שבועיים נרצח עלם חמודות, ילד של כולנו, אליהו דוד קיי הי"ד, באותו היום של הלוויה בכנסת, מה עושים בשמאל המטורלל, כנס על אלימות המתנחלים. אתם מבינים, מביאים יהודי שנרצח לקבורה והם מדברים על אלימות, תתביישו ,אמרתי להם, אין לכם לב, זעקתי עד שהוציאו אותי. הערב הגיע והדיונים במליאה התחילו ועליתי על הדוכן והיו"ר היה מנסור עבאס. בואו נעמוד כולנו דקת דומיה לזכר יהודי שנרצח, אמרתי לחבריי וכולם עמדו, חוץ מאחד. דודי עמד, קרעי עמד, דרעי עמד, אורלי לוי עמדה, עיסאווי פריג' עמד ומי לא עמד, השותף שלהם מנסור עבאס. איזו בושה, איזו חרפה אמרתי לו, מנסור איפה הכבוד שלך? למה לא עמדת? יהודי נרצח ע"י בן עוולה ונוכל חמסניק, למה לא עמדת? ואני אומר לכם למה הוא לא עמד. אין לו כבוד, אין לו בושה והוא מצפצף על כולנו."

"אבל מנסור לא לבד, הוא למד מעוד מישהו שאין לו בושה, ראש ממשלת ישראל בנט, גם לו אין בושה! נכון הוא לא מהאחים המוסלמים ולא בעד רצח יהודים, אבל הוא כן נותן להם להיות בממשלה וכן שיקר כשאמר שלא יישב עם עבאס, זה אותו בנט שאמר שלא יתן ליאיר לפיד להיות ראש ממשלה, וכן הונה כשאמר שלא ילך עם השמאל, בושה! ועוד אחד שצריך להתבייש, תגידו לי לאן נעלם אביחי מנדלבליט, איפה הוא ? והאחרונה זה התקשורת. הם מפחדים.. ואחרי כל אלה אני אומר לכם שבעז"ה אנחנו ננצח בזכותכם, בזכות הנוער הנפלא שנמצא כאן, בזכות אורלי לב, גיא, דביר, שארגנו את ההפגנה הזאת. חברים אנחנו צריכים לצאת לרחובות, להגיד רוצים כאן מדינה דמוקרטית, רוצים ממשלת ימין מלא מלא, רוצים שלטון, רוצים ניצחון".

צילום: דוברות הכנסת, נועם מושקוביץ

תגובה אחת

  1. כל מה שבן גביר רוצה זה לדגדג נקבות.
    הנקבות בימין הכי דגדגיות שיש
    יאללה לך. גיס חמישי

Back to top button