חדשות הארץמבזקים

כפר סבא: בן שנה ננעל ברכב וחולץ בשלום על ידי מתנדב ‘ידידים’

קריאה התקבלה היום (שלישי) במוקד ארגון ‘ידידים’, אודות תינוק כבן שנה שננעל בשגגה ברכב לעיני אמו ברחוב גאולה בכפר סבא. טל אחיטוב, מתנדב הסניף, נענה לקריאה במהירות והגיע לכתובת יחד עם ביתו שירה. באמצעות הציוד הייעודי שברשותו הוא חילץ את התינוק בשלום, ללא גרימת נזק לרכב.

חדשות מבזק לייב - MivzakLive - גוגל חדשות - Google News

טל מתאר: “הייתי בדרכי חזרה מקניות, יחד עם בתי שירה, כשהתקבלה קריאת החירום. אני נוהג לצרף אותה איתי למקרים רבים, בעיקר לפנצ’רים, אך זו הייתה הפעם הראשונה שהיא מצטרפת לחילוץ ילד. כשהגענו למקום ראינו שהרכב נעול ושהמפתחות בידי התינוק. לשמחתי זו היתה פתיחה קלה ומהירה ובתוך שניות הוצאנו את התינוק לידי אמו הנרגשת שהודתה מאוד על המענה המהיר.”

שירה הוסיפה: “יצאתי לעזור עם אבא הרבה פעמים, כולל פנצ׳רים ורכבים נעולים. זו פעם ראשונה שזה מקרה חירום, היה מלחיץ אבל מרגיש נהדר לעזור.”

כפר סבא: בן שנה ננעל ברכב וחולץ בשלום על ידי מתנדב ‘ידידים’
צילום: ‘ידידים’

בידידים שבים וקוראים להורים לשאת עליהם את מפתח הרכב ושלא לתת אותו לילדים • במקרה נעילה יש ליצור קשר מיידי עם מוקד ידידים במספר 1230 ללא כוכבית.

רוצים לכתוב באתר או לנהל טור?
לחצו כאן ושלחו לנו הודעה

Back to top button
דילוג לתוכן

זיהינו שאתם משתמשים בחוסם פרסומות

אתר חדשות מבזק לייב פועל מסביב לשעון בכדי לספק לך את המידע באופן הכי מקצועי ומהיר. השירות שלנו ניתן לגולשים בחינם לחלוטין ואיננו גובים שום תשלום! המעט שאתם יכולים כדי להביע את הערכתכם ולסייע לנו בכדי שנמשיך לספק לכם את החדשות בצורה מיטבית הוא לאפשר את הצגת הפרסומות. עם זאת אנו מכבדים כל אדם ונבין אם תבחר שלא להמשיך לצרוך מאיתנו את החדשות. תודה על ההבנה!