בריאותמבזקים

ג’לג’וליה: מעבים את מערך הסיוע הרפואי של מד”א

בטקס מיוחד שנערך היום (שלישי) במרכז הפיס בג’לג’וליה, תשעה מתנדבי מד”א זכו לציוד כונני חירום, אשר יסייע למערך הרפואי של מגן דוד אדום במועצה המקומית. הטקס נערך במעמד ראש המועצה, דרוויש ראבי, מנהל מרחב ירקון, דורי חיים, חבר ועד הפועל ויו”ר מתנדבי מרחב ירקון, חיים דגן ואורחים נוספים.
 
במהלך הטקס, תשעה כונני מד”א בתחנה, בניהם חובשים ונהגי אמבולנס, זכו לערכות ציוד חירום משודרגות, אשר יסייעו להענקת טיפול רפואי מציל חיים באמצעות ציוד רפואי מתקדם.
 
תחנת מד”א במועצה המקומית מונה 90 מתנדבים, בניהם נהגי אמבולנס, חובשים ומתנדבי נוער, בהובלת השייח עודה מוחמד. בתחנה פועלת ניידת טיפול נמרץ 24 שעות ביממה ואמבולנס הפועל משבע בבוקר ועד לאחת עשרה בלילה מדי יום. לצידם, פועלים שני אופנועי מד”א.
 
חיים דגן, יו”ר הנהלת המתנדבים של מד”א במרחב ירקון: “ישנם אנשים טובים באמצע הדרך, אך האנשים הכי טובים הם אלו שעוברים איתך את הדרך עצמה. ואכן הכוננים החדשים עוברים את הדרך, שלא תמיד קלה. אני מאחל להם בהצלחה ושייצאו לדרך המלאה בהצלת חיי אדם”.
 
דורי חיים, מנהל מרחב ירקון במד”א: “לצד הציוד הרפואי המתקדם, הלב הפועם של מד”א הוא ההון האנושי האיכותי והמקצועי, אשר מציל חיים מדי יום בשטח. אנו מברכים את הכוננים החדשים על הציוד המתקדם ובטוחים שבעזרתם נאפשר מעטפת רפואית מהירה, מקצועית ויעילה יותר – למען תושבי ג’לג’וליה ויישובי הסביבה”.

חדשות מבזק לייב - MivzakLive - גוגל חדשות - Google News
ג’לג’וליה: מעבים את מערך הסיוע הרפואי של מד”א
צילום: דוברות מד”א

ג’לג’וליה: מעבים את מערך הסיוע הרפואי של מד”א

רוצים לכתוב באתר או לנהל טור?
לחצו כאן ושלחו לנו הודעה

Back to top button
דילוג לתוכן

זיהינו שאתם משתמשים בחוסם פרסומות

אתר חדשות מבזק לייב פועל מסביב לשעון בכדי לספק לך את המידע באופן הכי מקצועי ומהיר. השירות שלנו ניתן לגולשים בחינם לחלוטין ואיננו גובים שום תשלום! המעט שאתם יכולים כדי להביע את הערכתכם ולסייע לנו בכדי שנמשיך לספק לכם את החדשות בצורה מיטבית הוא לאפשר את הצגת הפרסומות. עם זאת אנו מכבדים כל אדם ונבין אם תבחר שלא להמשיך לצרוך מאיתנו את החדשות. תודה על ההבנה!