מבזקיםתנועה ותחבורה

כתב אישום הוגש נגד חשוד שדקר נהג אוטובוס מצפת בצווארו, בארגון הנהגים מברכים

כתב אישום הוגש היום (שלישי) על ידי המשטרה, נגד אדם אשר חשוד שדקר נהג אוטובוס מצפת בחודש שעבר. כזכור, נהג האוטובוס נחתך בצווארו על ידי התוקף באמצעות בקבוק בירה. האירוע התרחש ברחוב דוד אלעזר בצפת, באוטובוס של חברת נתיב אקספרס.

חדשות מבזק לייב - MivzakLive - גוגל חדשות - Google News

על פי נתוני ארגון הנהגים, מבית ההסתדרות הלאומית אשר עוקב אחר הנושא דרך דו”ח שנתי מקיף, בשנת 2020, חוו הנהגים 3,644 מקרי אלימות פיזית. בפועל, המספר גבוה בהרבה שכן רק 47% מהמקרים דווחו. בנוסף לכך, 40% מהנהגים דיווחו שחוו אלימות פיזית בעבודתם במהלך שנת 2020 (19% מהם דיווחו על 3 ויותר מקרים).

ארגון נהגי האוטובוסים בישראל מבית ההסתדרות הלאומית מסר בתגובה להגשת כתב האישום כי: “אנו מברכים על הגשת כתב האישום נגד הדוקר. רק הכרה בנהגי האוטובוסים כעובדי ציבור תוכל לשמור על חייהם ועל חיי הנוסעים ותגרום לכך שתוקפי נהגים ישבו מאחורי סורג ובריח. אנו מצפים מרשויות האכיפה לגזור עונש כבד על הדוקר למען יראו וייראו”.

כתב אישום הוגש נגד חשוד שדקר נהג אוטובוס מצפת בצווארו, בארגון הנהגים מברכים
אילוסטרציה. צילום: pixabay

רוצים לכתוב באתר או לנהל טור?
לחצו כאן ושלחו לנו הודעה

Back to top button
דילוג לתוכן

זיהינו שאתם משתמשים בחוסם פרסומות

אתר חדשות מבזק לייב פועל מסביב לשעון בכדי לספק לך את המידע באופן הכי מקצועי ומהיר. השירות שלנו ניתן לגולשים בחינם לחלוטין ואיננו גובים שום תשלום! המעט שאתם יכולים כדי להביע את הערכתכם ולסייע לנו בכדי שנמשיך לספק לכם את החדשות בצורה מיטבית הוא לאפשר את הצגת הפרסומות. עם זאת אנו מכבדים כל אדם ונבין אם תבחר שלא להמשיך לצרוך מאיתנו את החדשות. תודה על ההבנה!