חדשות הארץמבזקים

נתניה: פעוט בן שנה ננעל ברכב לעיני אמו וחולץ בשלום

קריאה התקבלה היום (שלישי) במוקד ארגון ‘ידידים’, אודות פעוט כבן שנה שננעל בשגגה ברכב לעיני אמו, בשדרות גולדה מאיר בנתניה. מתנדבי סניף נתניה של הארגון, נענו לקריאה והגיעו במהירות למקום. באמצעות הציוד שברשותם חילצו המתנדבים את הפעוט בשלום, ללא גרימת נזק לרכב.

חדשות מבזק לייב - MivzakLive - גוגל חדשות - Google News

אברהם, אחד ממתנדבי הארגון שהגיע לזירה סיפר: “כשקיבלתי את הקריאה הייתי בביתי שנמצא בחלק אחר של העיר, אך למרות זאת יצאתי מיד למקום. כשהגעתי כבר היו במקום מספר כוננים. התברר שהאמא השאירה את דלת הנהג פתוחה וחגרה את הפעוט במושב האחורי. כשהיא סיימה לחגור וסגרה את הדלת האחורית היא ביקשה להיכנס לרכב, אך דלת הנהג נטרקה וננעלה במפתיע כתוצאה מרוח חזקה שנשבה באותו הרגע. התחלנו בפעולות הפתיחה באמצעות הציוד הייעודי של ידידים ובתוך מספר שניות פתחנו את הדלת וחילצנו את הפעוט בשלום”.

ירמיהו ליכט, המוקדן שענה לשיחה, הוסיף: “אזרח שהיה במקום התקשר למוקד. מעבר לקו שמעתי את האמא הנסערת שרצתה לשבור חלון. הסברתי שמספר מתנדבים בדרכם למקום ושבירת חלון במזג האוויר הזה היא מיותרת ואף עלולה לגרום לפציעת הפעוט משברי הזכוכית. לשמחתי המתנדבים הגיעו במהירות ופתחו את הדלת במיומנות. התחושה היא מדהימה להיות שותף בחילוץ, גם אם זה מרחוק”.

נתניה: פעוט בן שנה ננעל ברכב לעיני אמו וחולץ בשלום
צילום: ‘ידידים’

בידידים שבים וקוראים להורים לשאת עליהם את מפתח הרכב בכל עת • במקרה נעילה יש ליצור קשר מיידי עם מוקד ידידים במספר 1230 ללא כוכבית.


צילום: ‘ידידים’

רוצים לכתוב באתר או לנהל טור?
לחצו כאן ושלחו לנו הודעה

Back to top button
דילוג לתוכן

זיהינו שאתם משתמשים בחוסם פרסומות

אתר חדשות מבזק לייב פועל מסביב לשעון בכדי לספק לך את המידע באופן הכי מקצועי ומהיר. השירות שלנו ניתן לגולשים בחינם לחלוטין ואיננו גובים שום תשלום! המעט שאתם יכולים כדי להביע את הערכתכם ולסייע לנו בכדי שנמשיך לספק לכם את החדשות בצורה מיטבית הוא לאפשר את הצגת הפרסומות. עם זאת אנו מכבדים כל אדם ונבין אם תבחר שלא להמשיך לצרוך מאיתנו את החדשות. תודה על ההבנה!