מבזקיםתאונות דרכים

אישה בת 40 נדרסה למוות מפגיעת אוטובוס בתל אביב

אישה כבת 40 נדרסה לפני זמן קצר (שלישי) למוות מפגיעת אוטובוס ברחוב סהרון בתל אביב. חובשים ופראמדיקים של מד”א יחד עם חובשי איחוד הצלה ביצעו בה בדיקות רפואיות ונאלצו לקבוע את מותה במקום.

חדשות מבזק לייב - MivzakLive - גוגל חדשות - Google News

חובש רפואת חירום רכוב על אופנוע מד”א יוסף ששון, סיפר: “כשהגענו למקום הייתה המולה גדולה. ראינו אוטובוס בצד הדרך ומתחתיו נלכדה אישה בשנות ה-40. לאחר פעולות חילוץ ממושכות, ביצענו בה בדיקות רפואיות, היא הייתה ללא סימני חיים ולצערנו נאלצנו לקבוע את מותה במקום.”

שמואל משולם חובש איחוד הצלה מסר: “למרבה הצער נקבע מותה עקב אופי הפציעות הקשות מהן סבלה. לדברי עוברי אורח האוטובוס התנגש במשתלה והיא נמחצה תחתיו למוות. כמו כן נהג האוטובוס טופל בזירה במצב קל מחרדה”.

עקב תאונת הדרכים, שוטרי התנועה נמצאים במקום ומטפלים באירוע לצד הכוונת תנועת כלי הרכב משדרות ירושלים לרחובות סהרון ומחרוזת לכיוון מערב. ציבור הנהגים מתבקש שלא להגיע למקום ולעשות שימוש בדרכים חלופיות.

צילום: דוברות איחוד הצלה
צילום: דוברות איחוד הצלה

הצטרפו לנטו - הרשת החברתית של ישראל
Back to top button

הצטרפו עכשיו לנטו הרשת החברתית החדשה של ישראל

נטו הרשת החברתית החדשה של ישראל

נטו - הרשת החברתית של ישראל
דילוג לתוכן

זיהינו שאתם משתמשים בחוסם פרסומות

אתר חדשות מבזק לייב פועל מסביב לשעון בכדי לספק לך את המידע באופן הכי מקצועי ומהיר. השירות שלנו ניתן לגולשים בחינם לחלוטין ואיננו גובים שום תשלום! המעט שאתם יכולים כדי להביע את הערכתכם ולסייע לנו בכדי שנמשיך לספק לכם את החדשות בצורה מיטבית הוא לאפשר את הצגת הפרסומות. עם זאת אנו מכבדים כל אדם ונבין אם תבחר שלא להמשיך לצרוך מאיתנו את החדשות. תודה על ההבנה!