חדשות הארץמבזקים

באר שבע: שלושה ילדים ננעלו בשגגה בתוך רכב – וחולצו בשלום ע”י מתנדבי ‘ידידים’

שלושה ילדים קטנים ננעלו אמש (שני) בשגגה ברכב מונע לעיני אמם בחניון הגרנד קניון בבאר שבע.

חדשות מבזק לייב - MivzakLive - גוגל חדשות - Google News

נאור כהן, סג”מ לוגיסטיקה מחוז דרום, אריאל פחימה, אחראי נעדרים מרחב נגב, פליקס גרימברג, יוסי מוריסאן, ויוחאי ועקנין, מתנדבי סניף באר שבע, נענו לקריאה ויצאו במהירות למקום. באמצעות הציוד שברשותם הם חילצו את הילדים בשלום, ללא נזק לרכב.

נאור סיפר: “מדובר על נעילה אוטומטית בעוד הרכב מונע. הייתי בקפה אצל פליקס ומיד עם קבלת הקריאה יצאנו יחד כשאלינו מצטרפים מתנדבים נוספים. בגלל שהרכב מונע לחצתי מבפנים על לחצן החלון וכך פתחנו את הרכב. עם פתיחת הדלת החיוך של האמא התרחב ממש, היא הודתה מאוד ואמרה לנו שאנחנו מלאכים ושהחזרנו לה תוך שניות את האוויר לריאות. שמחנו יחד עם האמא והסברתי לה שבכדי למנוע מקרים שכאלו בעתיד, היא צריכה לפתוח חלון או להשאיר את המפתח אצלה ביד. זה אושר מטורף ותחושת סיפוק ענקית.”

בידידים שבים וקוראים להורים לשאת עליהם את מפתח הרכב תמיד • במקרה נעילה יש ליצור קשר מיידי עם מוקד ידידים במספר 1230 ללא כוכבית.

באר שבע: שלושה ילדים ננעלו בשגגה בתוך רכב – וחולצו בשלום ע”י מתנדבי ‘ידידים’
צילום: ידידים

רוצים לכתוב באתר או לנהל טור?
לחצו כאן ושלחו לנו הודעה

Back to top button
דילוג לתוכן

זיהינו שאתם משתמשים בחוסם פרסומות

אתר חדשות מבזק לייב פועל מסביב לשעון בכדי לספק לך את המידע באופן הכי מקצועי ומהיר. השירות שלנו ניתן לגולשים בחינם לחלוטין ואיננו גובים שום תשלום! המעט שאתם יכולים כדי להביע את הערכתכם ולסייע לנו בכדי שנמשיך לספק לכם את החדשות בצורה מיטבית הוא לאפשר את הצגת הפרסומות. עם זאת אנו מכבדים כל אדם ונבין אם תבחר שלא להמשיך לצרוך מאיתנו את החדשות. תודה על ההבנה!