חדשות הארץמבזקים

תחזית מזג האוויר: היום התחממות, מחר מערכת גשם בצפון ובמרכז

תחזית מזג האוויר: היום (שלישי) צפוי להיות מעונן חלקית – מעונן הטמפרטורות יעלו. תנשב רוח דרום מזרחית – דרום מערבית מתונה עם משבים ערים בצפון. הים גלי. גובה גלים 90-160 ס”מ טמפרטורת המים 23 מעלות.

חדשות מבזק לייב - MivzakLive - גוגל חדשות - Google News

טמפרטורות החזויות להיום: בירושלים 18-13, תל אביב 23-16, חיפה 21-15, באר שבע 23-16, צפת 16-11, אריאל 18-14, מודיעין 23-15, טבריה 24-16 ובאילת 25-13 מעלות.

תשקיף לימים הבאים:

ביום רביעי מעונן חלקית. ינשבו רוחות דרום מערביות עזות. מהצהריים יחל גשם בצפון שיתפשט בהדרגה למרכז. ייתכן אובך בדרום ובמרכז. הים רוגש.

בחמישי גשם מקומי בצפון ובמרכז. הרוחות יחלשו.

ביום שישי מעונן חלקית עם עלייה בטמפרטורות. ינשבו רוחות דרום מזרחיות חזקות בהרים בשפלה ובצפון.

בשבת צפויה עלייה נוספת בטמפרטורות ויהיה חם מהרגיל. יוסיף להיות מעונן חלקית בעננות גבוהה, כך מסר החזאי בועז דיין מאתר Israel weather.

מחדר הבקרה של איגוד ערים כינרת נמסר כי רוחות עזות נושבות כעת בכינרת. החופים דוגית, לבנון, סוסיתא וצינברי, נסגרו מטעמי בטיחות. הנופשים מתבקשים שלא להיכנס לאגם עקב סכנת היסחפות. כמו כן יש להיזהר מפני ענפים נשברים וחפצים מתעופפים.

מפלס הכנרת עומד על -210.725, 1.925 מ’ מכנרת מלאה. הספיקה בנהר הירדן היא 6.5 מ”ק בשנייה.

תחזית מזג האוויר: היום התחממות, מחר מערכת גשם בצפון ובמרכז
צילום: שמואל דוד

רוצים לכתוב באתר או לנהל טור?
לחצו כאן ושלחו לנו הודעה

Back to top button
דילוג לתוכן

זיהינו שאתם משתמשים בחוסם פרסומות

אתר חדשות מבזק לייב פועל מסביב לשעון בכדי לספק לך את המידע באופן הכי מקצועי ומהיר. השירות שלנו ניתן לגולשים בחינם לחלוטין ואיננו גובים שום תשלום! המעט שאתם יכולים כדי להביע את הערכתכם ולסייע לנו בכדי שנמשיך לספק לכם את החדשות בצורה מיטבית הוא לאפשר את הצגת הפרסומות. עם זאת אנו מכבדים כל אדם ונבין אם תבחר שלא להמשיך לצרוך מאיתנו את החדשות. תודה על ההבנה!