חדשות הארץמבזקים

תל אביב: כלבה ננעלה ברכב לעיני בעליה וחולצה בשלום

קריאה התקבלה היום (שני) במוקד ארגון ‘ידידים’, אודות כלבה שננעלה בשגגה ברכב, ברחוב מנחם בגין בתל אביב. אור כהן וישי ציטרון, כונני סניף תל אביב, נענו לקריאה והגיעו במהירות למקום. באמצעות הציוד הייעודי שברשותם חילצו המתנדבים את הכלבה בשלום, מבלי לגרום כל נזק לרכב.

חדשות מבזק לייב - MivzakLive - גוגל חדשות - Google News

אור מספר: “קיבלתי את הקריאה בזמן שהייתי בעמותת “צער בעלי חיים רמת גן והסביבה” ומיד יצאתי לכתובת. הגעתי למקום במהירות ותוך זמן קצר חילצתי את הכלבה בשלום. בעלי הכלב שמח והודה לנו מאד. תחושה משמחת ומרגשת של סיפוק גדול”.

צילום: ‘ידידים’

בארגון ידידים שבים וקוראים לאזרחים שלא להשאיר חסרי ישע ברכב לבד, גם לא לרגע, מחשש לנעילה • במקרה נעילה יש ליצור קשר מיידי עם מוקד ידידים במספר 1230 ללא כוכבית מכל טלפון.

הצטרפו לנטו - הרשת החברתית של ישראל
Back to top button

הצטרפו עכשיו לנטו הרשת החברתית החדשה של ישראל

נטו הרשת החברתית החדשה של ישראל

נטו - הרשת החברתית של ישראל
דילוג לתוכן

זיהינו שאתם משתמשים בחוסם פרסומות

אתר חדשות מבזק לייב פועל מסביב לשעון בכדי לספק לך את המידע באופן הכי מקצועי ומהיר. השירות שלנו ניתן לגולשים בחינם לחלוטין ואיננו גובים שום תשלום! המעט שאתם יכולים כדי להביע את הערכתכם ולסייע לנו בכדי שנמשיך לספק לכם את החדשות בצורה מיטבית הוא לאפשר את הצגת הפרסומות. עם זאת אנו מכבדים כל אדם ונבין אם תבחר שלא להמשיך לצרוך מאיתנו את החדשות. תודה על ההבנה!