חדשות הארץמבזקים

תנועת ‘אם תרצו’ הגישה תלונה במשטרה נגד שייח’ שהסית לביצוע פיגועים במסגד אל אקצא

תנועת ‘אם תרצו’, בהובלת אגף המחקר בערבית, הגישה השבוע תלונה במשטרה נגד השייח’ עלי אבו אחמד, אשר הסית לרצח וביצוע פיגועים ביום שישי האחרון במסגד אל אקצא. כזכור, לאחר הפיגוע אותו ביצע המחבל פהדי אבו שחידם, נתלו ביום שישי האחרון שלטים בעדו. כעת מתברר כי במסגד עצמו דרש השייח’ אבו אחמד והסית באופן חמור.

חדשות מבזק לייב - MivzakLive - גוגל חדשות - Google News

חוקרי ‘אם תרצו’ גילו כי אבו אחמד הטיף באופן מפורש לביצוע פיגועי התאבדות: ”מי שרוצה את גן העדן, עליו להתאמץ למענו מתוך אמונה ועוצמה. מי שרוצה להצטרף למוחמד חביבנו, ומי שרוצה את גן העדן, עליו לפעול למען הח’ליפות בכל כוחו ועצמתו, ועליו לפעול למען הח’ליפות. אללה יקדם את קיום מדינת האסלאם ויביא את היום הזה בקרוב. אללה, עזור לנו לנצח את הכופרים”.

מתן פלג, יו”ר תנועת ‘אם תרצו’ התייחס לדברי ההסתה החמורים ואמר: “את הפיגוע אותו ביצע המחבל פאדי אבו שחידם היה ניתן למנוע. לצערנו מסגד אל אקצא הפך לאקס טריטוריה שבו ניתן להסית באופן חמור וקיצוני. אנו קוראים למשטרת ישראל להחזיר את הריבונות להר הבית ולעצור את המסיתים”.

צילום: חיים זך/ לע”מ

הצטרפו לנטו - הרשת החברתית של ישראל
Back to top button

הצטרפו עכשיו לנטו הרשת החברתית החדשה של ישראל

נטו הרשת החברתית החדשה של ישראל

נטו - הרשת החברתית של ישראל
דילוג לתוכן

זיהינו שאתם משתמשים בחוסם פרסומות

אתר חדשות מבזק לייב פועל מסביב לשעון בכדי לספק לך את המידע באופן הכי מקצועי ומהיר. השירות שלנו ניתן לגולשים בחינם לחלוטין ואיננו גובים שום תשלום! המעט שאתם יכולים כדי להביע את הערכתכם ולסייע לנו בכדי שנמשיך לספק לכם את החדשות בצורה מיטבית הוא לאפשר את הצגת הפרסומות. עם זאת אנו מכבדים כל אדם ונבין אם תבחר שלא להמשיך לצרוך מאיתנו את החדשות. תודה על ההבנה!