חדשות הארץמבזקים

בנק ישראל מזהיר את הציבור מזיופים: “לבדוק את סימני הביטחון המופיעים על השטרות”

בפעילות המשטרתית בה נעצרו חשודים בזיוף מטבעות, לקחו חלק גם אנשי מחלקת המטבע של בנק ישראל, שהוציא לפני זמן קצר (שני) הודעה בה הוא מברך את כל הנוגעים בדבר ומזהיר את את הציבור מפני התופעה.

חדשות מבזק לייב - MivzakLive - גוגל חדשות - Google News

לשון הודעת בנק ישראל: “בנק ישראל מברך את משטרת ישראל ואת היחידה הכלכלית בלהב 433 על המבצע המוצלח אשר מסייע רבות למלחמה בתופעת זיוף המטבע. מבצע זה מצביע שוב על חשיבות שיתוף הפעולה ההדוק בין משטרת ישראל ובנק ישראל, שיתוף הפעולה יימשך על מנת להילחם בתופעת זיופי המטבע אותה יש למגר.”

עוד נכתב כי: “בנק ישראל ומרכזי המזומנים במערכת הבנקאית בודקים כל שטר ומטבע המופקדים במערכת הבנקאית, עוקבים ומנתחים את זיופי המטבע הנתפסים במערכת הבנקאית. בנק ישראל ימשיך לפעול לחיזוק אמון הציבור במטבע, בעזרת שילוב סימני ביטחון מתקדמים, שיתוף פעולה עם מערכת אכיפת החוק וביצוע פעולות הדרכה והסברה לציבור אודות אופן בדיקת המטבע. בהזדמנות זו אנו קוראים שוב לציבור לבדוק את סימני הביטחון המופיעים על השטרות אותם הוא מקבל ואשר מידע לגביהם נמצא באתר האינטרנט של בנק ישראל.”

אילוסטרציה. צילום: דוברות המשטרה

הצטרפו לנטו - הרשת החברתית של ישראל
Back to top button

הצטרפו עכשיו לנטו הרשת החברתית החדשה של ישראל

נטו הרשת החברתית החדשה של ישראל

נטו - הרשת החברתית של ישראל
דילוג לתוכן

זיהינו שאתם משתמשים בחוסם פרסומות

אתר חדשות מבזק לייב פועל מסביב לשעון בכדי לספק לך את המידע באופן הכי מקצועי ומהיר. השירות שלנו ניתן לגולשים בחינם לחלוטין ואיננו גובים שום תשלום! המעט שאתם יכולים כדי להביע את הערכתכם ולסייע לנו בכדי שנמשיך לספק לכם את החדשות בצורה מיטבית הוא לאפשר את הצגת הפרסומות. עם זאת אנו מכבדים כל אדם ונבין אם תבחר שלא להמשיך לצרוך מאיתנו את החדשות. תודה על ההבנה!