חדשות הארץמבזקים

פתח תקווה: ילדה בת שנתיים ננעלה ברכב וחולצה בשלום

קריאה התקבלה היום (שני) במוקד ארגון ‘ידידים’, אודות ילדה כבת שנתיים שננעלה בשגגה ברכב לעיני אמה ברחוב אבא אחימאיר בפתח תקווה. מתנדבי הסניף העירוני של הארגון, נענו לקריאה במהירות ובאמצעות הציוד הייעודי שברשותם חילצו את הילדה בשלום, ללא גרימת נזק לרכב.

חדשות מבזק לייב - MivzakLive - גוגל חדשות - Google News

בן מתאר: “אני נהג מונית ובדיוק סיימתי נסיעה. קיבלתי טלפון משמריה אבא שאול מנהל הסניף שיש ארוע קרוב אלי ומיד יצאתי. היה קושי במציאת המקום אבל כנהג מונית שמכיר היטב את המקום מצאתי אותו. מדובר היה ברכב עם נעילה אוטמטית ופתיחה הפוכה, מה שהקשה על הפתיחה. בנוסף, הייתה תקלה במערכת הנעילה, כך שרק הדלת אחורית הייתה ניתנת לפתיחה. לאחר מספר פעולות הצלחנו לפתוח את הדלת זו הפעם הראשונה שאני מחלץ ילד נעול. סיפוק הוא אדיר, אין מילים. האמא היתה מאד רגועה ואף צילמה את כל מהלך החילוץ. היא הודתה לכולם, ואף אמרה שתתרום לארגון”.

פתח תקווה: ילדה בת שנתיים ננעלה ברכב וחולצה בשלום
צילום: ‘ידידים’

בידידים שבים וקוראים להורים לשאת עליהם את מפתח הרכב ושלא לתת אותו לילדים • במקרה נעילה יש ליצור קשר מיידי עם מוקד ידידים במספר 1230 ללא כוכבית.

רוצים לכתוב באתר או לנהל טור?
לחצו כאן ושלחו לנו הודעה

אולי יעניין אותך גם
Close
Back to top button
דילוג לתוכן

זיהינו שאתם משתמשים בחוסם פרסומות

אתר חדשות מבזק לייב פועל מסביב לשעון בכדי לספק לך את המידע באופן הכי מקצועי ומהיר. השירות שלנו ניתן לגולשים בחינם לחלוטין ואיננו גובים שום תשלום! המעט שאתם יכולים כדי להביע את הערכתכם ולסייע לנו בכדי שנמשיך לספק לכם את החדשות בצורה מיטבית הוא לאפשר את הצגת הפרסומות. עם זאת אנו מכבדים כל אדם ונבין אם תבחר שלא להמשיך לצרוך מאיתנו את החדשות. תודה על ההבנה!