חדשות הארץמבזקים

משרד הבריאות: עד כה זוהו בישראל 21 מאומתים לוראיינט האומיקרון

מטה ההסברה למאבק בנגיף הקורונה של משרד הבריאות עדכן כי נכון להיום (שני) זוהו בישראל עד כה 21 מאומתים לוראיינט האומיקרון: 16 מאומתים ששבו מדרום אפריקה , אנגליה, צרפת, ארה”ב ואיחוד האמירויות, וחמישה מאומתים שהינם מגעים של שבים מדרום אפריקה וארה”ב.

חדשות מבזק לייב - MivzakLive - גוגל חדשות - Google News

מתוך אותם 21 מאומתים: שמונה הם לא מוגנים (לא מחוסנים, מחלימים שעברה חצי שנה מההחלמה, ומחוסנים במנה שניה שעברה חצי שנה ממועד החיסון) ו- 13 מוגנים.

  • קיים חשד גבוה לעוד 21 מקרים של חשיפה לוראיינט אומיקרון שעדיין לא התקבלו תוצאות הריצוף. מתוכם: 14 לא מוגנים (לא מחוסנים, מחלימים שעברה חצי שנה מההחלמה, ומחוסנים במנה שניה שעברה חצי שנה ממועד החיסון). ו – 7 מהם מוגנים. מתוך אותם 21 מקרים: 5 חוזרים מחו”ל/מגעים של חו”ל ו – 16 לא שהו בחו”ל לאחרונה.

מבין סך המאומתים וה”חשד הגבוה” (42):

בנוסף קיימים 17 מקרים נוספים, המוגדרים “בחשד נמוך” (דגימות שהוגדרו כחיובי גבולי) ונשלחו לבדיקה חוזרת.

משרד הבריאות: עד כה זוהו בישראל 21 מאומתים לוראיינט האומיקרון
צילום: דוברות בילינסון

רוצים לכתוב באתר או לנהל טור?
לחצו כאן ושלחו לנו הודעה

Back to top button
דילוג לתוכן

זיהינו שאתם משתמשים בחוסם פרסומות

אתר חדשות מבזק לייב פועל מסביב לשעון בכדי לספק לך את המידע באופן הכי מקצועי ומהיר. השירות שלנו ניתן לגולשים בחינם לחלוטין ואיננו גובים שום תשלום! המעט שאתם יכולים כדי להביע את הערכתכם ולסייע לנו בכדי שנמשיך לספק לכם את החדשות בצורה מיטבית הוא לאפשר את הצגת הפרסומות. עם זאת אנו מכבדים כל אדם ונבין אם תבחר שלא להמשיך לצרוך מאיתנו את החדשות. תודה על ההבנה!