מבזקיםמשפטי/פלילי

המשטרה חשפה מצבור של אמצעי לחימה רבים בטייבה

במסגרת פעילות מבצעית “מסלול בטוח” והמאבק הלאומי לטיפול בפשיעה בחברה הערבית, לחיזוק המשילות וההרתעה ולמען שלום הציבור ובטחונו, חשפו כעת שוטרי מרחב שרון בעיר טייבה, כלי נשק ותחמושת

חדשות מבזק לייב - MivzakLive - גוגל חדשות - Google News

שוטרי תחנת משטרת טייבה סיימו כעת (שני) פעילות מבצעית יזומה, במסגרת המאבק העיקש וחסר הפשרות כנגד עבירות שימוש והחזקה הלא חוקית של אמצעי חבלה, במסגרתה חשפו השוטרים בבית בעיר טייבה אקדח תופי, מחסניות ותחמושת רבה.

במקום עצרו השוטרים תושב העיר בן 19 והוא הועבר לחקירה בתחנת המשטרה. כלל האמצעים שנתפסו הועברו להמשך מיצוי ראויות במעבדות הנשק של חטיבת הזיהוי הפלילי במשטרת ישראל.

מהמשטרה נמסר: “מדובר בהישג מבצעי המציל חיים, אשר מנע נגישות של גורמים פליליים ואחרים אל אמצעי לחימה ובכך לאפשר לציבור שומר החוק , לנהל אורח חיים תקין ובטוח.”

צילום: דוברות המשטרה

הצטרפו לנטו - הרשת החברתית של ישראל
Back to top button

הצטרפו עכשיו לנטו הרשת החברתית החדשה של ישראל

נטו הרשת החברתית החדשה של ישראל

נטו - הרשת החברתית של ישראל
דילוג לתוכן

זיהינו שאתם משתמשים בחוסם פרסומות

אתר חדשות מבזק לייב פועל מסביב לשעון בכדי לספק לך את המידע באופן הכי מקצועי ומהיר. השירות שלנו ניתן לגולשים בחינם לחלוטין ואיננו גובים שום תשלום! המעט שאתם יכולים כדי להביע את הערכתכם ולסייע לנו בכדי שנמשיך לספק לכם את החדשות בצורה מיטבית הוא לאפשר את הצגת הפרסומות. עם זאת אנו מכבדים כל אדם ונבין אם תבחר שלא להמשיך לצרוך מאיתנו את החדשות. תודה על ההבנה!