חדשות הארץמבזקים

לרגל חודש המודעות לשוויון זכויות לאנשים עם מוגבלויות: שר החוץ לפיד חנך את תערוכת “הפוך”

שר החוץ יאיר לפיד חנך היום (שני) במשרד החוץ בירושלים את תערוכת הצילומים “הפוך” כחלק מהאירועים לציון חודש המודעות לשוויון זכויות לאנשים עם מוגבלויות. תערוכת “הפוך” שהופקה על ידי משרד החוץ בשותפות עם ארגון אלומות אור ועם המרכז לאימפקט יהודי, מציגה תמונות של צעירים עם מוגבלות ביחד עם סלבריטאים, דיפלומטים וספורטאים העומדים על הידיים.

חדשות מבזק לייב - MivzakLive - גוגל חדשות - Google News

אוצר התערוכה הוא הצלם שלומי אמסלם ובין השותפים בהכנת התערוכה היו מיקי חייט, מארגון “חרדים לקצב” המשלב צעירים וחרדים בעשיה ספורטיבית ועופרה כהן, המשלבת צעירים עם מוגבלות בפרויקטים מוזיקליים.

לרגל חודש המודעות לשוויון זכויות לאנשים עם מוגבלויות: שר החוץ לפיד חנך את תערוכת “הפוך”
צילום: מיכאל דימנשטיין, לע”מ

תערוכת “הפוך” תשמש את שגרירויות ישראל בעולם לפעילות בחודש המודעות לשוויון זכויות לאנשים עם מוגבלויות בשותפות עם גורמים מקומיים במדינות השונות תוך חשיפת עשייה נרחבת של ארגונים ישראלים לקידום שיוויון הזכויות לבעלי מגבלויות.

שר החוץ, יאיר לפיד, אמר: ״הצילומים בתערוכה, ובעיקר האנשים שיצרו אותה, אומרים לנו: הכל אפשרי. כשאנחנו ביחד, בכלל הכל אפשרי. אפשר להתגבר על קשיים, אפשר לנצח כמעט כל מגבלה. אני לא יודע לעמוד על הידיים, אבל אני גאה לחנוך את התערוכה כאן במשרד החוץ, ומתרגש שבאתם לכאן מהארץ ומהעולם. בזכותכם הכל אפשרי״.

יוזם התערוכה, דן אורין, הוסיף: “אם אפשר לעמוד על הידיים ביחד, כנראה אפשר לעשות כמעט הכל ביחד, זה המוטו של התערוכה, שמעמידה את הצעירים עם המוגבלות במרכז התמונה והבמה”.

לרגל חודש המודעות לשוויון זכויות לאנשים עם מוגבלויות: שר החוץ לפיד חנך את תערוכת “הפוך”
צילום: מיכאל דימנשטיין, לע”מ

רוצים לכתוב באתר או לנהל טור?
לחצו כאן ושלחו לנו הודעה

Back to top button
דילוג לתוכן

זיהינו שאתם משתמשים בחוסם פרסומות

אתר חדשות מבזק לייב פועל מסביב לשעון בכדי לספק לך את המידע באופן הכי מקצועי ומהיר. השירות שלנו ניתן לגולשים בחינם לחלוטין ואיננו גובים שום תשלום! המעט שאתם יכולים כדי להביע את הערכתכם ולסייע לנו בכדי שנמשיך לספק לכם את החדשות בצורה מיטבית הוא לאפשר את הצגת הפרסומות. עם זאת אנו מכבדים כל אדם ונבין אם תבחר שלא להמשיך לצרוך מאיתנו את החדשות. תודה על ההבנה!