מבזקיםמשפטי/פלילי

סער בסיור בדרום: ״חייבים לתת לרשויות אכיפת החוק כלים אפקטיביים במערכה מול הפשיעה הגואה”

סגן רה״מ ושר המשפטים גדעון סער סקר היום (שני) את מהלכי החקיקה שהוא מוביל בנושא ההתמודדות עם הפשיעה במגזר הערבי בדגש על החוקים שצפויים לעלות להצבעה במליאה השבוע – חוק החיפוש היום בקריאה ראשונה ועונשי המינימום בעבירות נשק בלתי חוקי ביום רביעי.

חדשות מבזק לייב - MivzakLive - גוגל חדשות - Google News

בשיחה עם ראשי רשויות בדרום במסגרת סיור בנושא הפשיעה במגזר הערבי אמר השר סער עוד: ״המשטרה צריכה לגדול באופן משמעותי. הגידול לא מתאים לצמיחה הדמוגרפית המואצת בחברה הישראלית. צריך לעשות זאת גם באמצעות השיטור העירוני, ודאי ברשויות האיתנות, ורצוי גם להרחיב את סמכויותיו. הגדלת המשטרה תאפשר לה לעמוד במשימותיה הן בהקשר של המאבק בפשיעה והן בנושא בטחון הפנים. היא תאפשר גם יותר נוכחות של המשטרה במרחב הציבורי ותיתן תחושת בטחון לאזרחים״.

כמו כן התייחס השר סער למצוקה הקשה מקומות הכליאה בישראל ולמשמעויותיה ולצורך לבנות עוד מקומות כליאה.

ארכיון. צילום: יואב דודקביץ’, קמפיין תקווה חדשה

הצטרפו לנטו - הרשת החברתית של ישראל
Back to top button

הצטרפו עכשיו לנטו הרשת החברתית החדשה של ישראל

נטו הרשת החברתית החדשה של ישראל

נטו - הרשת החברתית של ישראל
דילוג לתוכן

זיהינו שאתם משתמשים בחוסם פרסומות

אתר חדשות מבזק לייב פועל מסביב לשעון בכדי לספק לך את המידע באופן הכי מקצועי ומהיר. השירות שלנו ניתן לגולשים בחינם לחלוטין ואיננו גובים שום תשלום! המעט שאתם יכולים כדי להביע את הערכתכם ולסייע לנו בכדי שנמשיך לספק לכם את החדשות בצורה מיטבית הוא לאפשר את הצגת הפרסומות. עם זאת אנו מכבדים כל אדם ונבין אם תבחר שלא להמשיך לצרוך מאיתנו את החדשות. תודה על ההבנה!