חדשות הארץמבזקים

הפצוע שנפגע באורח אנוש בתאונת דרכים הדליק נר חנוכה עם הפראמדיק שהציל את חייו

טקס הדלקת נר שמיני והאחרון של חנוכה התקיים אמש (ראשון) בתחנת מד”א בשדרות בחנוכייה מיוחדת שבנה הפסל פאראמדיק מד”א אבי צפון מחלקי קסאמים שנורו על שדרות משולבים במשולש אדום ומסמלים את שילובה של מגן דוד אדום במענה רפואי בהתקפות הקסאמים על העיר.

חדשות מבזק לייב - MivzakLive - גוגל חדשות - Google News

את החנוכייה הדליק יעקב (21) שנפצע לפני כשנה באורח אנוש בתאונת דרכים בכביש 232 הסמוך לשדרות יחד עם צוות מד”א, הפראמדיק משה מור והחובשים ויטלי לנדמן, ירין בניטה, בועז צברי, אלאור טוויל שטיפלו בו בשטח והצילו את חייו. אושר, אחיו של יעקב סיפר לנוכחים על התאונה הקשה וישי, אביו של יעקב העניק לצוות תעודות הוקרה בשם המשפחה.

הפצוע שנפגע באורח אנוש בתאונת דרכים הדליק נר חנוכה עם הפראמדיק שהציל את חייו
פראמדיק מד”א משה מור מדליק את נרות חנוכה עם יעקב. צילום: דוברות מד”א

בטקס ההדלקה שבמהלכו חולקו ערכות עזרה ראשונה מתקדמות למתנדבי מד”א שהצטרפו ליחידת הכוננים של מד”א בעיר לקחו חלק אלון דוידי ראש עיריית שדרות, לילך שיינגורטן מנכ”לית מועצה אזורית שער הנגב, הילה ברזילי מנהלת מרכז חוסן שדרות-שער הנגב, מנהל מרחב לכיש במד”א חיים קרדי, מנהל תחנת מד”א בשדרות אביב שנאור, יו”ר המתנדבים בתחנת מד”א שדרות בועז צברי, עובדי ומתנדבי התחנה

הפצוע שנפגע באורח אנוש בתאונת דרכים הדליק נר חנוכה עם הפראמדיק שהציל את חייו
יעקב ומשפחתו עם צוות מד”א שהציל את חייו. צילום: דוברות מד”א

מנהל מרחב לכיש במד”א, חיים קרדי: “חג החנוכה מסמל עבורנו את האור של העם היהודי, אצלנו, החובשים והפרמאדיקים שפועלים מסביב לשעון על מנת להציל חיים אנחנו רואים את האור בברק של העיניים כשאנחנו באים להעניק טיפול רפואי לחולה או פצוע שזקוק לנו. מרגש לראות את יעקב שמשתקם מפציעות הקשה מדליק את האור יחד עם פראמדיק מד”א שהציל את חייו. אני רוצה להודות לעובדים ולמתנדבים הבוגרים ולבני הנוער שמפיצים אור של עזרה והסיוע לכל אחד ואחת במשך כל השנה.”

לאחר הדלקת הנרות, פוסק ההלכה לצוותי מד”א הרב יהודה דנה לימד דברי תורה בנושא חנוכה לעובדים ולמתנדבים.

הפצוע שנפגע באורח אנוש בתאונת דרכים הדליק נר חנוכה עם הפראמדיק שהציל את חייו
צילום: דוברות מד”א

רוצים לכתוב באתר או לנהל טור?
לחצו כאן ושלחו לנו הודעה

Back to top button
דילוג לתוכן

זיהינו שאתם משתמשים בחוסם פרסומות

אתר חדשות מבזק לייב פועל מסביב לשעון בכדי לספק לך את המידע באופן הכי מקצועי ומהיר. השירות שלנו ניתן לגולשים בחינם לחלוטין ואיננו גובים שום תשלום! המעט שאתם יכולים כדי להביע את הערכתכם ולסייע לנו בכדי שנמשיך לספק לכם את החדשות בצורה מיטבית הוא לאפשר את הצגת הפרסומות. עם זאת אנו מכבדים כל אדם ונבין אם תבחר שלא להמשיך לצרוך מאיתנו את החדשות. תודה על ההבנה!