מבזקיםפוליטי / מדיני

ח”כ גפני תוקף את השר הנדל: “המפלגה שלו לא עוברת את אחוז החסימה והוא מעז להתחצף לרבנים”

יו”ר יהדות התורה ח”כ משה גפני נכנס לפני זמן קצר (שני) לדיון ועדת הכלכלה בנושא דואר ישראל בהשתתפות שר התקשורת יועז הנדל: “הגעתי לפה כדי למחות בפני השר על הפגישה החצופה עם הרבנים והאדמו”רים והמשל של העגלה המלאה והריקה, האיש הזה לא מייצג איש, המפלגה שלו לא עוברת באופן עקבי את אחוז החסימה והוא מעז לדבר ולהתחצף לרבנים שיש מאחוריהם אלפי אלפי איש שסרים למרותם.”

חדשות מבזק לייב - MivzakLive - גוגל חדשות - Google News

לאחר מכן, ח”כ גפני פנה בדיון ועדת העבודה והרווחה בנושא העסקת משגיחי הכשרות אל נציג ההסתדרות: “איפה ההסתדרות? למה לא שומעים ממכם? כשמפעל בחצור הגלילית הודיעו בפיטורי עשרות עובדים ההסתדרות איימה בהשבתת המשק, פתאום פה באיום קיומי על 4,000 משגיחים – לא שומעים ממכם, משהו פה מריח לי לא טוב, לאן נעלמתם?!”.

ח”כ משה גפני. צילום: אתר הכנסת

הצטרפו לנטו - הרשת החברתית של ישראל
Back to top button

הצטרפו עכשיו לנטו הרשת החברתית החדשה של ישראל

נטו הרשת החברתית החדשה של ישראל

נטו - הרשת החברתית של ישראל
דילוג לתוכן

זיהינו שאתם משתמשים בחוסם פרסומות

אתר חדשות מבזק לייב פועל מסביב לשעון בכדי לספק לך את המידע באופן הכי מקצועי ומהיר. השירות שלנו ניתן לגולשים בחינם לחלוטין ואיננו גובים שום תשלום! המעט שאתם יכולים כדי להביע את הערכתכם ולסייע לנו בכדי שנמשיך לספק לכם את החדשות בצורה מיטבית הוא לאפשר את הצגת הפרסומות. עם זאת אנו מכבדים כל אדם ונבין אם תבחר שלא להמשיך לצרוך מאיתנו את החדשות. תודה על ההבנה!