חדשות הארץמבזקים

שריפה פרצה בדירה במודיעין עילית בעקבות חנוכייה שהושארה בחדר הילדים

שריפה פרצה לפני זמן קצר (ראשון) בדירת מגורים במודיעין עילית, בעקבות חנוכייה שהושארה ללא השגחה בחדר הילדים. לוחמי האש שהוזעקו לזירה השתלטו במהרה על הבעירה ומנעו נזק כבד.

חדשות מבזק לייב - MivzakLive - גוגל חדשות - Google News

סגן טפסר רוני יעקב מפקד תחנת מתתיהו: “התקבל דיווח מאזרחים במשל”ט יו”ש על בעירה הנראית בדירה ברחוב קצות החושן בעיר מודיעין עילית. למקום הוזנקו לוחמי האש. עם הגעת הצוותים למקום עלו אל הדירה בה זיהו את הבעירה אולם זו הייתה נעולה, לוחמי האש ביצעו פריצה של הדלת וחדרו אל הדירה. בתוך הדירה זיהו בחדר הילדים חנוכייה שהודלקה והושארה ללא השגחה. בפעולות מהירות השתלטו לוחמי האש על הבעירה.”

עוד מוסיף סגן טפסר יעקב: “בימי החנוכה נתקלנו לא פעם בתופעה בה מדליקים את החנוכייה ועוזבים אותה ללא השגחה, יש עלינו חובה למנוע אסון ולקיים את הציווי: “ונשמרתם מאוד לנפשותיכם” ולהקפיד על כללי הבטיחות באש אף לאחר ימי החנוכה.”

צילום: דוברות כבאות והצלה לישראל
צילום: דוברות כבאות והצלה לישראל
צילום: דוברות כבאות והצלה לישראל

הצטרפו לנטו - הרשת החברתית של ישראל
Back to top button

הצטרפו עכשיו לנטו הרשת החברתית החדשה של ישראל

נטו הרשת החברתית החדשה של ישראל

נטו - הרשת החברתית של ישראל
דילוג לתוכן

זיהינו שאתם משתמשים בחוסם פרסומות

אתר חדשות מבזק לייב פועל מסביב לשעון בכדי לספק לך את המידע באופן הכי מקצועי ומהיר. השירות שלנו ניתן לגולשים בחינם לחלוטין ואיננו גובים שום תשלום! המעט שאתם יכולים כדי להביע את הערכתכם ולסייע לנו בכדי שנמשיך לספק לכם את החדשות בצורה מיטבית הוא לאפשר את הצגת הפרסומות. עם זאת אנו מכבדים כל אדם ונבין אם תבחר שלא להמשיך לצרוך מאיתנו את החדשות. תודה על ההבנה!