מבזקיםפוליטי / מדיני

השר כהנא בהדלקת נרות עם משפחות שכולות: “ממשיכים לבחור באור”

הערב (ראשון), השתתף השר לשירותי דת, מתן כהנא, בהדלקת נר שמיני של חנוכה יחד עם עמותת “אור למשפחות”. העמותה אשר הוקמה במטרה לחזק הורים שאיבדו את ילדיהם במערכות ישראל באמצעות חוויות מקרבות ומעצימות, ערכה טקס הדלקת נרות חנוכה ב”זאפה ירושלים” למשפחות השכולות.

חדשות מבזק לייב - MivzakLive - גוגל חדשות - Google News

בטקס נשאו דברי ברכה יו”ר העמותה עירית אורן גונדרס, בת שבע ויינברג אמו של דרור ויינברג הי”ד והשר לשירותי דת מתן כהנא. לאחר הדלקת הנרות, נשא השר כהנא דברים לחיזוק המשפחות שהגיעו לחגוג יחד את הערב של “זאת חנוכה”: “חג החנוכה מציין את הנס שהיה לנו לפני יותר מ-2000 שנה, חז”ל קבעו שכדי לציין את הניצחון ואת הנס יש להדליק נרות. הדלקת הנרות מהווה תזכורת שעלינו לשמור על הזהות היהודית שלנו, ושנדע ללכת אחרי האור, שלא ניפול לחושך”.

עוד אמר השר למשפחות השכולות, “אני נמצא הערב פה איתכם, יש לכם את כל הסיבות הטובות בעולם להיות בחושך, אבל אתם בוחרים יום יום באור. זה לא מובן מאליו שבכוחות אדירים אתם ממשיכים לבחור באור”. לסיום עלו לבמה האמהות של בניה שראל ושל יוחאי קלנגל הי”ד, כדי להודות לשר על השתתפותו בערב זה.

צילום: איציק בירן
צילום: איציק בירן

הצטרפו לנטו - הרשת החברתית של ישראל
Back to top button

הצטרפו עכשיו לנטו הרשת החברתית החדשה של ישראל

נטו הרשת החברתית החדשה של ישראל

נטו - הרשת החברתית של ישראל
דילוג לתוכן

זיהינו שאתם משתמשים בחוסם פרסומות

אתר חדשות מבזק לייב פועל מסביב לשעון בכדי לספק לך את המידע באופן הכי מקצועי ומהיר. השירות שלנו ניתן לגולשים בחינם לחלוטין ואיננו גובים שום תשלום! המעט שאתם יכולים כדי להביע את הערכתכם ולסייע לנו בכדי שנמשיך לספק לכם את החדשות בצורה מיטבית הוא לאפשר את הצגת הפרסומות. עם זאת אנו מכבדים כל אדם ונבין אם תבחר שלא להמשיך לצרוך מאיתנו את החדשות. תודה על ההבנה!