חדשות הארץמבזקים

מפקד מחוז ירושלים לשוטרים שנטרלו את המחבל: ״עשיתם עבודה מקצועית, הגיבוי שלנו הוא מלא”

הערב (ראשון), התקיים בעמותת זכרון מנחם בירושלים, אירוע הדלקת נר שמיני של חנוכה במעמד מפקד מחוז ירושלים ניצב דורון תורג’מן, באירוע המרגש השתתפו גם שני שוטרי מג״ב שנטרלו אתמול בערב את המחבל בסמוך לשער שכם בירושלים. כמדי חג חנוכה, משטרת מחוז ירושלים מקיימת את טקס הדלקת הנרות המשותף עם ילדי העמותה, בני המשפחות, אנשי העמותה והמתנדבים.

חדשות מבזק לייב - MivzakLive - גוגל חדשות - Google News

מפקד מחוז ירושלים ניצב דורון תורג’מן אמר במעמד הדלקת הנרות: ״השבוע הדלקנו נרות בכמה מקומות שונים. אני נמצא כאן מדי חג חנוכה, והיום זכינו גם לסיור על המפעל המדהים הזה וזה ללא ספק המעמד המרגש ביותר. כמשרתי ציבור אנחנו לא אחת חווים את התחושה של לתת לאחר, ופה התחושה היא של נתינה אינסופית. החג הזה מסמל גבורה ורוח אדירה, רוח שקיימת פה ושאותה אתם, הילדים והמשפחות, מובילים״.

במעמד הדלקת נרות החנוכה, השתתפו כאמור גם שני שוטרי מג״ב שנטרלו את המחבל אמש בפיגוע בירושלים. מפקד מחוז ירושלים אמר לשוטר מג״ב ל׳ ושוטרת מג״ב ש׳: ״אני לא יכול לדמיין מצב של תגובה טובה יותר מהמענה שלכם אתמול לפיגוע. המודעות שלכם מול הסיטואציה והכניסה למצב הובילה לתגובה מהירה ונחושה. כל המשטרה וכל העם מאחוריכם. ישר כוח ענק עשיתם עבודה מקצועית ונחושה, הגיבוי שלנו הוא מלא ואנחנו איתכם לאורך כל הדרך״.

מנכ”ל עמותת זכרון מנחם מר חיים ארנטל אמר: ״מזה 25 שנים שכל נר שמיני של חנוכה אנחנו מתכבדים להדליק עם מפקד מחוז ירושלים. החיבוק האדיר שאנחנו מקבלים ממשטרת ישראל כולה, ומשטרת המחוז בפרט, הוא לא מובן מאליו ומזכיר לנו כל פעם מחדש איזה אנשים טובים יש לנו במשטרה. זהו כבוד גדול עבורנו לארח את השוטרים והשוטרות ולהצדיע להם על שירותם למען הביטחון והחברה בישראל. אין ספק שהמפגש עם השוטרים מעניק לילדים ולילדות שלנו הרבה מאוד כח״.

עמותת זכרון מנחם היא עמותה לטיפול בילדים ונוער חולי סרטן ובני משפחותיהם. אחת המטרות הראשיות של הפעילויות בהן עוסקת העמותה היא “להעצים את חוויית החיים של הילד”. העמותה מסייעת למשפחה כמכלול, וכן עוסקת בתמיכה רפואית ונפשית לחולים. מאז תחילת שנות ה-90, מאמץ מחוז ירושלים את ילדי עמותת זכרון מנחם, יחידות המחוז מארחות את הילדים, ושוטרי המחוז מבצעים מגוון פעילויות משותפות למען הילדים.

מפקד מחוז ירושלים לשוטרים שנטרלו את המחבל: ״עשיתם עבודה מקצועית, הגיבוי שלנו הוא מלא”
צילום: דוברות המשטרה

רוצים לכתוב באתר או לנהל טור?
לחצו כאן ושלחו לנו הודעה

Back to top button
דילוג לתוכן

זיהינו שאתם משתמשים בחוסם פרסומות

אתר חדשות מבזק לייב פועל מסביב לשעון בכדי לספק לך את המידע באופן הכי מקצועי ומהיר. השירות שלנו ניתן לגולשים בחינם לחלוטין ואיננו גובים שום תשלום! המעט שאתם יכולים כדי להביע את הערכתכם ולסייע לנו בכדי שנמשיך לספק לכם את החדשות בצורה מיטבית הוא לאפשר את הצגת הפרסומות. עם זאת אנו מכבדים כל אדם ונבין אם תבחר שלא להמשיך לצרוך מאיתנו את החדשות. תודה על ההבנה!