חדשות הארץמבזקים

70 עמדות טעינה חשמליות הותקנו בחניוני אחוזות החוף בתל אביב-יפו

בזמן שמכירות הרכבים החשמליים בארץ שוברת שיאים עם צמיחה של למעלה מ500% יש מי שנותנת מענה לטעינה חשמלית. בימים אלו, חברת “אחוזות החוף” של עיריית תל אביב-יפו השלימה התקנה של 70 עמדות טעינה של רכבים חשמליים בחניונים אותם היא מפעילה ברחבי העיר, במטרה להתקין כ80 עמדות טעינה נוספות בתוך מספר חודשים. עיריית תל אביב יפו באמצעות אחוזות החוף היא החלוצה בתחום, כאשר את הפיילוט החל בחניון גולדה לפני כשנתיים ביחד עם מילגם EV-Edge, חברת שירותי טעינת הרכב החשמלי המובילה מגזר המוניציפאלי בישראל, שזכתה במכרז של חניוני “אחוזות החוף” להתקנה והפעלה של עמדות טעינה לרכבים חשמליים.

חדשות מבזק לייב - MivzakLive - גוגל חדשות - Google News

כ- 60 מתוך סך העמדות שהותקנו הן עמדות AC ו-10 עמדות DC שהותקנו בחניונים נבחרים. פריסת המטענים בחניונים וזמינותם ייוצגו על גבי יישומון ייעודי. כמו כן למערכת שנבחרה תכנת ניהול מתקדמת לביצוע בקרות וכיו”ב. המאמץ של חברת אחוזות החוף נועד לייצר וודאות עבור תושבים ומבקרים שמבקשים לעבור לרכב חשמלי ואין ברשותם עמדת הטענה פרטית, במקום המגורים או במקום העבודה. בנוסף לחניונים אלו, מכוונת החברה להתקין עמדות בחניונים נוספים כמו: מבני ציבור, חניונים פתוחים לציבור, בתחנות דלק, מרכזים שיקומיים, ומרכזים לטיפול באנשים עם מוגבלויות.

שרלי בן סימון, מנכ”ל אחוזות החוף: “אחוזות החוף, כחלק מהתכנית האסטרטגית שלה, שמה לעצמה מטרה להיות שחקן משמעותי בתחום הטעינה החשמלית בעיר תל אביב יפו. המערכת מאפשרת טעינת רכבים במטעני AC חדשים ובמטעני DC מהירים לשימוש לקוחות פרטיים ומסחריים כאחד, בשאיפה להגיע ל150 עמדות טעינה ברוב החניונים בשנה הקרובה, ואף להכין תשתית לקראת שת”פ עם מוניות חשמליות נגישות, לראשונה בתל אביב יפו.”

70 עמדות טעינה חשמליות הותקנו בחניוני אחוזות החוף בתל אביב-יפו
צילום: באדיבות אחוזות החוף

רוצים לכתוב באתר או לנהל טור?
לחצו כאן ושלחו לנו הודעה

Back to top button
דילוג לתוכן

זיהינו שאתם משתמשים בחוסם פרסומות

אתר חדשות מבזק לייב פועל מסביב לשעון בכדי לספק לך את המידע באופן הכי מקצועי ומהיר. השירות שלנו ניתן לגולשים בחינם לחלוטין ואיננו גובים שום תשלום! המעט שאתם יכולים כדי להביע את הערכתכם ולסייע לנו בכדי שנמשיך לספק לכם את החדשות בצורה מיטבית הוא לאפשר את הצגת הפרסומות. עם זאת אנו מכבדים כל אדם ונבין אם תבחר שלא להמשיך לצרוך מאיתנו את החדשות. תודה על ההבנה!