מבזקיםפוליטי / מדיני

ח”כ ברקת יצא למסע הסברה בארה”ב: “להסביר את הסכנה הגדולה בחזרה להסכם הגרעין עם איראן”

ח״כ ניר ברקת (ליכוד) יצא הלילה (ראשון) למסע הסברה בארה״ב במסגרתו יקיים סבב פגישות עבודה בוושינגטון, ניו-יורק, בוסטון ומיאמי. ברקת יקיים שורת פגישות בוושינגטון עם חברי בית הנבחרים וחברי סנאט וכן עם מובילי דעת קהל בארה״ב, במטרה לרתום אותם להגנה על מדינת ישראל אל מול האיום האיראני. בנוסף, ברקת יופיע בכנס השנתי של ה-IAC בפלורידה.

חדשות מבזק לייב - MivzakLive - גוגל חדשות - Google News

ח״כ ניר ברקת מהליכוד אמר: ״יצאתי למסע הסברה בארה”ב במטרה להסביר לאמריקאים את הסכנה הגדולה בחזרה להסכם הגרעין עם איראן והסרת הסנקציות, וכן לשכנע את חברינו בארה״ב להתנגד להקמת קונסוליה פלסטינית שתחלק את ירושלים. בימים הקרובים אפגוש בכירים בבית הנבחרים ובסנאט, מובילי דעת קהל ועיתונאים – במטרה לרתום אותם להגנה על מדינת ישראל ועל המערב אל מול האיום האיראני״.

לדברי מקורבים, ברקת מממן את הוצאות הנסיעה מכיסו הפרטי.

ח”כ ברקת יצא למסע הסברה בארה”ב: “להסביר את הסכנה הגדולה בחזרה להסכם הגרעין עם איראן”
צילום: דוברות הכנסת- עדינה ולמן

רוצים לכתוב באתר או לנהל טור?
לחצו כאן ושלחו לנו הודעה

Back to top button
דילוג לתוכן

זיהינו שאתם משתמשים בחוסם פרסומות

אתר חדשות מבזק לייב פועל מסביב לשעון בכדי לספק לך את המידע באופן הכי מקצועי ומהיר. השירות שלנו ניתן לגולשים בחינם לחלוטין ואיננו גובים שום תשלום! המעט שאתם יכולים כדי להביע את הערכתכם ולסייע לנו בכדי שנמשיך לספק לכם את החדשות בצורה מיטבית הוא לאפשר את הצגת הפרסומות. עם זאת אנו מכבדים כל אדם ונבין אם תבחר שלא להמשיך לצרוך מאיתנו את החדשות. תודה על ההבנה!