מבזקיםפוליטי / מדיני

רה”מ בנט: “איראן חייבת להתחיל לשלם מחירים על ההפרות שלה”

ראש הממשלה, נפתלי בנט, התייחס הבוקר (ראשון) בפתח ישיבת הממשלה לשיחות הגרעין בווינה בין המעצמות לאיראן: “אני קורא לכל המדינות שנושאות ונותנות עם איראן בווינה לדבוק בקו התקיף, ולהבהיר לאיראן שאי אפשר בו זמנית להעשיר אורניום ולשאת ולתת. המטרה שלנו היא לנצל את חלון הזמן שנפתח בין הסבבים כדי לומר לידידינו בארה”ב: זה בדיוק הזמן להשתמש בסל כלים אחר מול הדהירה של איראן בתחום ההעשרה. איראן חייבת להתחיל לשלם מחירים על ההפרות שלה. עת לכל דבר. עת לחשות ועת לדבר. עכשיו העת לדבר”.

חדשות מבזק לייב - MivzakLive - גוגל חדשות - Google News

בנוגע לפיגוע הדקירה בשער שכם אמר: “אני שמח שהפעם, זמן לא רב אחרי שהסרטון הפלסטיני החתוך הופץ, פורסם הסרטון המלא על ידי המשטרה. אני מציע לכולם – אף פעם לא למהר לחרוץ משפט בנוגע להתנהגות של לוחמים במצבים מבצעיים מורכבים מול טרור, כשהם בשטח. תמיד עדיף להמתין רגע. בכל מקרה, הסרטון המלא לא מותיר מקום לספק, הלוחמת והלוחם פעלו בצורה מצוינת, בדיוק כפי שנדרש מלוחמים במצב מבצעי כזה. הם נטרלו את הדוקר באופן המתבקש. מגיעה להם הערכה וגיבוי של כולנו, למי שמנעו רצח ופעלו בתושייה מבצעית תוך שברירי שנייה בודדים”.

רה”מ בנט: “איראן חייבת להתחיל לשלם מחירים על ההפרות שלה”
צילום: עמוס בן גרשום/לע”מ

רוצים לכתוב באתר או לנהל טור?
לחצו כאן ושלחו לנו הודעה

Back to top button
דילוג לתוכן

זיהינו שאתם משתמשים בחוסם פרסומות

אתר חדשות מבזק לייב פועל מסביב לשעון בכדי לספק לך את המידע באופן הכי מקצועי ומהיר. השירות שלנו ניתן לגולשים בחינם לחלוטין ואיננו גובים שום תשלום! המעט שאתם יכולים כדי להביע את הערכתכם ולסייע לנו בכדי שנמשיך לספק לכם את החדשות בצורה מיטבית הוא לאפשר את הצגת הפרסומות. עם זאת אנו מכבדים כל אדם ונבין אם תבחר שלא להמשיך לצרוך מאיתנו את החדשות. תודה על ההבנה!