חדשות הארץמבזקים

עשרות מנשות הכותל הגיעו לכותל המערבי: “אתן לא רצויות כאן”

נשות הכותל קיימו הבוקר (ראשון) תפילת ראש חודש טבת בכותל המערבי. נשות הכותל קראו במקום בתורה את קריאת ראש חודש והקריאה המיוחדת לחג החנוכה.

חדשות מבזק לייב - MivzakLive - גוגל חדשות - Google News

״אנחנו שמחות וגאות לקרוא בתורה בכותל המערבי ולהשמיע קול נשי במקום, בראש חודש ובחג החנוכה. עם זאת, הקריאה לאלימות מצד מנהיגי הציבור החרדי ערב ראש חודש, מחדדת שוב את הצורך הדחוף ביישום מתווה הכותל. ממשלת ישראל חייבת לאשר את המתווה ולהביא שקט ושלווה לכותל״, מסרה יוכי רפפורט, מנכ״לית נשות הכותל.

בתוך כך, ח”כ איתמר בן גביר הגיע לכותל ונוצרה מהומה. לפי בן גביר, נשות הכותל התחייבו כי לא יכניסו ספר תורה בכותל כדי שלא ליצור מהומות וחברי הכנסת מצידם התחייבו שלא להגיע. הבוקר, לפי בן גביר, הפרו נשות הכותל את התחייבותן והכניסו ספר תורה לרחבת הכותל.

בן גביר קרא לעבר נשות הכותל: “אל תחללו את הכותל, הכותל גם של חילוניים, גם של מסורתיים, גם של דתיים, גם של חרדים, אתן לא רצויות כאן, לא מייצגות אף אחד, תסתלקו מכאן.”

עשרות מנשות הכותל הגיעו לכותל המערבי: “אתן לא רצויות כאן”
צילום: נשות הכותל
עשרות מנשות הכותל הגיעו לכותל המערבי: “אתן לא רצויות כאן”
צילום: נשות הכותל
צילום: נשות הכותל

רוצים לכתוב באתר או לנהל טור?
לחצו כאן ושלחו לנו הודעה

Back to top button
דילוג לתוכן

זיהינו שאתם משתמשים בחוסם פרסומות

אתר חדשות מבזק לייב פועל מסביב לשעון בכדי לספק לך את המידע באופן הכי מקצועי ומהיר. השירות שלנו ניתן לגולשים בחינם לחלוטין ואיננו גובים שום תשלום! המעט שאתם יכולים כדי להביע את הערכתכם ולסייע לנו בכדי שנמשיך לספק לכם את החדשות בצורה מיטבית הוא לאפשר את הצגת הפרסומות. עם זאת אנו מכבדים כל אדם ונבין אם תבחר שלא להמשיך לצרוך מאיתנו את החדשות. תודה על ההבנה!