מבזקיםתאונות דרכים

בת חמש נפצעה בינוני ושתי ילדות נוספות קל מפגיעת רכב בבני ברק

שלוש ילדות נפצעו לפני זמן קצר (מוצ”ש) מפגיעת רכב ברחוב כהנמן בבני ברק. חובשים ופראמדיקים של מד”א יחד עם חובשי איחוד הצלה העניקו להן טיפול רפואי והן פונו לבית החולים שיבא בתל השומר. ילדה כבת 5 פונתה במצב בינוני עם חבלת ראש ושתי ילדות נוספות בנות שמונה ושנתיים פונו במצב קל.

חדשות מבזק לייב - MivzakLive - גוגל חדשות - Google News

החובשים של מד”א אהרן פישר ושמוליק אינדיג סיפרו: “במקום הייתה המולה רבה. 3 ילדות שנפגעו מהרכב היו בהכרה מלאה וסבלו מחבלות בפלג גופן העליון. ביצענו בדיקות רפואיות ופינינו אותם לבית החולים כשמצבן במצב בינוני וקל.”

בני גריינמן חובש איחוד הצלה שהעניק להן סיוע ראשוני סיפר: “מדובר בשלוש ילדות – הולכות רגל שנפגעו מרכב. בסיוע צוות אמבולנס של איחוד הצלה הענקתי להן סיוע ראשוני בזירה ולאחר מכן שלושתן פונו למרכז הרפואי שיבא בתל השומר – כשאחת מהן כבת 5 במצב בינוני ואחיותיה במצב קל”.

בוחני אגף התנועה של המשטרה חוקרים את נסיבות התאונה.

צילום: אלי ברנשטיין
צילום: תיעוד מבצעי מד”א

הצטרפו לנטו - הרשת החברתית של ישראל
Back to top button

הצטרפו עכשיו לנטו הרשת החברתית החדשה של ישראל

נטו הרשת החברתית החדשה של ישראל

נטו - הרשת החברתית של ישראל
דילוג לתוכן

זיהינו שאתם משתמשים בחוסם פרסומות

אתר חדשות מבזק לייב פועל מסביב לשעון בכדי לספק לך את המידע באופן הכי מקצועי ומהיר. השירות שלנו ניתן לגולשים בחינם לחלוטין ואיננו גובים שום תשלום! המעט שאתם יכולים כדי להביע את הערכתכם ולסייע לנו בכדי שנמשיך לספק לכם את החדשות בצורה מיטבית הוא לאפשר את הצגת הפרסומות. עם זאת אנו מכבדים כל אדם ונבין אם תבחר שלא להמשיך לצרוך מאיתנו את החדשות. תודה על ההבנה!