מבזקיםמשפטי/פלילי

צעיר מהמרכז נעצר בחשד שניסה לשדל נער בן 13 לקיים עמו יחסי מין

משטרת ישראל פתחה בחקירה בעקבות תלונה שהתקבלה על ניסיון של תושב אזור המרכז לשדר נער כבן 13 להיפגש עמו בכדי לקיים יחסי מין. עם קבלת התלונה ובתום גביית עדויות, שוטרי תחנת נהריה איתרו את החשוד ועצרו אותו לחקירה בתחנת המשטרה בעיר.

חדשות מבזק לייב - MivzakLive - גוגל חדשות - Google News

עפ”י החשד, תושב אזור המרכז בן 21, יצר קשר באמצעות הטלגרם עם אזרח הנחזה להיות קטין כבן 13 וביקש להיפגש עמו על מנת לקיים עמו יחסי מין.

בכוונת המשטרה לבקש הערב להאריך את מעצרו של החשוד בבית משפט השלום בחיפה.

במטה הלאומי להגנה על ילדים ברשת 105 מזהירים, כי יכולת ההתחזות ברשת ויצירת קשר ישיר עם קטינים על ידי זרים שמעוניינים לפגוע בהם ולנצלם היא תופעה מסוכנת בעלת השלכות קשות.

במשטרה קוראים לילדים ולבני הנוער לגלות משנה זהירות בעת הגלישה ברשת:

  1. אל תעבירו פרטים אישיים ברשת ואל תמסרו לאף אחד את הסיסמה לפרופיל האישי שלכם.

  2. לעולם אל תפגשו עם מישהו שהכרתם ברשת, ללא אישור ההורים.

  3. אם אתם מרגישים לא בטוחים ברשת או מתבקשים לעשות מעשים שגורמים לכם אי נוחות, שתפו באופן מיידי את ההורים או מבוגר אחראי שאתם סומכים עליו.

  4. השיחה שאתם מנהלים ברשת גורמת לכם למבוכה? מבקשים מכם להצטלם באופן חושפני או לשלוח תמונות עירום? במקרים כאלה דאגו לצילום מסך של השיחה, נתקו מיידית את הקשר ודווחו להורים – צילום המסך מסייע לנו לאתר את הפוגע.

כמו כן, אנו פונים להורים לגלות מעורבות בהתנהלות ילדיהם ברשת – שוחחו איתם על הסכנות ברשת, הסבירו להם על תופעת ההתחזות, וודאו שהם גולשים באופן בטוח ונמנעים מקשר עם זרים.

מוקד 105 פועל 24/7 וזמין לכלל הציבור בכל חשש או מקרה של פגיעה בקטינים במרחב המקוון 105.gov.il.

רוצים לכתוב באתר או לנהל טור?
לחצו כאן ושלחו לנו הודעה

Back to top button
דילוג לתוכן

זיהינו שאתם משתמשים בחוסם פרסומות

אתר חדשות מבזק לייב פועל מסביב לשעון בכדי לספק לך את המידע באופן הכי מקצועי ומהיר. השירות שלנו ניתן לגולשים בחינם לחלוטין ואיננו גובים שום תשלום! המעט שאתם יכולים כדי להביע את הערכתכם ולסייע לנו בכדי שנמשיך לספק לכם את החדשות בצורה מיטבית הוא לאפשר את הצגת הפרסומות. עם זאת אנו מכבדים כל אדם ונבין אם תבחר שלא להמשיך לצרוך מאיתנו את החדשות. תודה על ההבנה!