מבזקים

בנט: “לא ננוח ולא נשקוט על מנת למנוע מאיראן להשיג פצצה גרעינית”

ראש הממשלה נפתלי בנט התייחס הערב (שישי), טרם כניסת השבת, למאמצים של ישראל מול איראן בכדי למנוע ממנה את ההתקדמות בנושא הגרעין על רקע התחדשות השיחות השבוע של המעצמות עם איראן בוינה ואמר: “אמרתי לידידנו שאיראן מבצעת סחטנות גרעינית, ואסור להיכנע לזה.”

חדשות מבזק לייב - MivzakLive - גוגל חדשות - Google News

בנט הסביר כי “איראן מפרה את כל הכללים וכבר באפריל השנה החלה להעשיר אורניום בדרגה גבוהה מאד של 60% (דבר בלתי נתפס). הדבר המתבקש הוא להעמיד אותה במקום, ולמערב יש בהחלט כלים לעשות זאת, וודאי לא לתת לה עוד ועוד הטבות על מנת שתואיל לעצור — ככה לא מתמודדים עם בריונות.”

עוד הוסיף כי “מול מהלכים כוחניים כאלה, יש לפעול בנחישות ובמהירות באמצעים כלכליים, מדיניים ואחרים על מנת להבהיר שלא נסבול זאת. מדינת ישראל פועלת בעניין הזה. כולנו יחד כאיש אחד. לא ננוח ולא נשקוט על מנת למנוע מאיראן להשיג פצצה גרעינית.”

נפתלי בנט
צילום: עמוס בן גרשום / לע”מ

הצטרפו לנטו - הרשת החברתית של ישראל
Back to top button

הצטרפו עכשיו לנטו הרשת החברתית החדשה של ישראל

נטו הרשת החברתית החדשה של ישראל

נטו - הרשת החברתית של ישראל
דילוג לתוכן

זיהינו שאתם משתמשים בחוסם פרסומות

אתר חדשות מבזק לייב פועל מסביב לשעון בכדי לספק לך את המידע באופן הכי מקצועי ומהיר. השירות שלנו ניתן לגולשים בחינם לחלוטין ואיננו גובים שום תשלום! המעט שאתם יכולים כדי להביע את הערכתכם ולסייע לנו בכדי שנמשיך לספק לכם את החדשות בצורה מיטבית הוא לאפשר את הצגת הפרסומות. עם זאת אנו מכבדים כל אדם ונבין אם תבחר שלא להמשיך לצרוך מאיתנו את החדשות. תודה על ההבנה!