מבזקיםתאונות דרכים

אסון ערב כניסת שבת: 3 הרוגים ו-3 פצועים קשה בתאונת דרכים בבנימין

בצומת עופרים בכביש 446 אירעה לפני זמן קצר (שישי) תאונת דרכים קטלנית בין רכב פלסטיני לרכב ישראלי. צוותי כבאות והצלה פעלו במקום לחילוץ הלכודים מתוך כלי הרכב והעבירו אותם לטיפול צוותי הרפואה בזירת האירוע.

חדשות מבזק לייב - MivzakLive - גוגל חדשות - Google News

חובשים ופראמדיקים של מד”א בסיוע כוח רפואה של צה”ל קבעו את מותם של 3 נפגעים ומפנים כעת לבתי החולים בלינסון ושיבא בתל השומר בסיוע מסוק צבאי שלושה פצועים במצב קשה, בהם אישה בת 34 עם חבלת ראש, גבר כבן 30 עם פגיעה רב מערכתית וילדה כבת 9 עם פגיעה רב מערכתית.

מנהל מרחב ירקון במד”א דורי חיים סיפר: “מדובר בתאונת דרכים קשה מאוד עם מעורבות רכב ישראלי ופלשתינאי. הצוותים הגדולים של מד”א וכוחות הרפואה של צה”ל שהגיעו למקום החלו מיד בבדיקות רפואית לפצועים שהיו לכודים ברכבים. 2 פצועים הפלשתינאים היו מחוסרי הכרה, ללא דופק וללא נשימה ולאחר בדיקות רופא צבאי קבע את מותם. מהרכב השני חילצנו בסיוע כוחות הכיבוי 4 פצועים, ילד כבן 6 היה ללא סימני חיים ולאחר בדיקות רפואיות בשטח נקבע מותו. ילדה כבת 9 שהייתה מחוסרת הכרה סבלה מפגיעה אנושה, היא הייתה ללא דופק וללא נשימה ולאחר פעולות החייאה ממושכות היא פונתה לבית חולים בלינסון כשמצבה קריטי, גבר ואישה בשנות ה 30 שנפגעו באורח קשה מאוד היו בהכרה מעורפלת, העברנו אותם לניידות לטיפול נמרץ ופינינו אותם במצב קשה מאוד לבתי החולים שיבא בתל השומר ובלינסון.”

כוחות משטרה נמצאים בזירת התאונה ובשלב זה ציר התנועה חסום. בוחני אגף התנועה של המשטרה חוקרים את נסיבות התאונה הקטלנית.

צילום: תיעוד מבצעי מד”א

צילום: תיעוד מבצעי מד”א

הצטרפו לנטו - הרשת החברתית של ישראל
Back to top button

הצטרפו עכשיו לנטו הרשת החברתית החדשה של ישראל

נטו הרשת החברתית החדשה של ישראל

נטו - הרשת החברתית של ישראל
דילוג לתוכן

זיהינו שאתם משתמשים בחוסם פרסומות

אתר חדשות מבזק לייב פועל מסביב לשעון בכדי לספק לך את המידע באופן הכי מקצועי ומהיר. השירות שלנו ניתן לגולשים בחינם לחלוטין ואיננו גובים שום תשלום! המעט שאתם יכולים כדי להביע את הערכתכם ולסייע לנו בכדי שנמשיך לספק לכם את החדשות בצורה מיטבית הוא לאפשר את הצגת הפרסומות. עם זאת אנו מכבדים כל אדם ונבין אם תבחר שלא להמשיך לצרוך מאיתנו את החדשות. תודה על ההבנה!