חדשות הארץמבזקים

תל אביב: ילד בן 3 ננעל ברכב וחולץ בשלום על ידי כונני ‘ידידים’

קריאה התקבלה היום (שישי) במוקד ארגון ‘ידידים’, אודות ילד כבן 3 שננעל בשגגה ברכב לעיני אמו ברחוב שיבת ציון בתל אביב. דניאל גורבצינסקי וראובן אלחרר, מתנדבי סניף תל אביב, נענו לקריאה במהירות ובאמצעות הציוד הייעודי שברשותם חילצו את הילד בשלום, ללא גרימת נזק לרכב.

חדשות מבזק לייב - MivzakLive - גוגל חדשות - Google News

דניאל מתאר: “הייתי עם הילדים בקניות במרחק מספר קילומטרים. עזבנו הכל ורצנו לחילוץ. הרכב ננעל אוטומטית, לעיני האם, כשהילד חגור במושב הבטיחות. הפתיחה הייתה מהירה וקלה. האמא הייתה מאוד מרוגשת ולא הפסיקה להודות. התרגשות גדולה בכל פעם מחדש. תודה לאל שנגמר בשלום”.

צילום: ‘ידידים’

בידידים שבים וקוראים להורים לשאת עליהם את מפתח הרכב ושלא לתת אותו לילדים • במקרה נעילה יש ליצור קשר מיידי עם מוקד ידידים במספר 1230 ללא כוכבית.

הצטרפו לנטו - הרשת החברתית של ישראל
Back to top button

הצטרפו עכשיו לנטו הרשת החברתית החדשה של ישראל

נטו הרשת החברתית החדשה של ישראל

נטו - הרשת החברתית של ישראל
דילוג לתוכן

זיהינו שאתם משתמשים בחוסם פרסומות

אתר חדשות מבזק לייב פועל מסביב לשעון בכדי לספק לך את המידע באופן הכי מקצועי ומהיר. השירות שלנו ניתן לגולשים בחינם לחלוטין ואיננו גובים שום תשלום! המעט שאתם יכולים כדי להביע את הערכתכם ולסייע לנו בכדי שנמשיך לספק לכם את החדשות בצורה מיטבית הוא לאפשר את הצגת הפרסומות. עם זאת אנו מכבדים כל אדם ונבין אם תבחר שלא להמשיך לצרוך מאיתנו את החדשות. תודה על ההבנה!