חדשות הארץמבזקים

פתח תקווה: בן 4 ננעל ברכב לבדו וחולץ בשלום

קריאה התקבלה היום (שישי) במוקד ארגון ‘ידידים’, אודות ילד כבן ארבע שננעל בשגגה ברכב לעיני אמו ברחוב חטיבת אלכסנדרוני בפתח תקווה. אבי חייט ואוראל אבורוס כונני הסניף, נענו לקריאה במהירות ובאמצעות הציוד הייעודי שברשותם חילצו את הילד בשלום, ללא גרימת נזק לרכב.

חדשות מבזק לייב - MivzakLive - גוגל חדשות - Google News

אבי מתאר: “הייתי בישיבה ותכננתי להכנס למנוחת צהריים קצרה כשקיבלתי את ההתראה על הארוע. מיד יצאתי למקום והגעתי במהירות. הילד היה חגור בכסא בטיחות מה שהקשה עליו לפתוח את הדלת לבד. זהו חילוץ שני שלי השבוע וההרגשה להאיר לאנשים את היום בחנוכה היא מדהימה. היום זה גם יום ההולדת שלי, אחלה מתנה”.

צילום: ‘ידידים’

בידידים שבים וקוראים להורים לשאת עליהם את מפתח הרכב ושלא לתת אותו לילדים • במקרה נעילה יש ליצור קשר מיידי עם מוקד ידידים במספר 1230 ללא כוכבית.

הצטרפו לנטו - הרשת החברתית של ישראל
Back to top button

הצטרפו עכשיו לנטו הרשת החברתית החדשה של ישראל

נטו הרשת החברתית החדשה של ישראל

נטו - הרשת החברתית של ישראל
דילוג לתוכן

זיהינו שאתם משתמשים בחוסם פרסומות

אתר חדשות מבזק לייב פועל מסביב לשעון בכדי לספק לך את המידע באופן הכי מקצועי ומהיר. השירות שלנו ניתן לגולשים בחינם לחלוטין ואיננו גובים שום תשלום! המעט שאתם יכולים כדי להביע את הערכתכם ולסייע לנו בכדי שנמשיך לספק לכם את החדשות בצורה מיטבית הוא לאפשר את הצגת הפרסומות. עם זאת אנו מכבדים כל אדם ונבין אם תבחר שלא להמשיך לצרוך מאיתנו את החדשות. תודה על ההבנה!