מבזקיםפוליטי / מדיני

חה”כ קושניר בטקס הדלקת נרות חנוכה עם חיילים בודדים: “תמשיכו להסב גאווה לאזרחי ישראל”

יו”ר ועדת הכספים, ח”כ אלכס קושניר ממפלגת ישראל ביתנו, השתתף אתמול (חמישי) בטקס הדלקת נר חמישי של חג החנוכה עם חיילים בודדים מעמותת ‘אח גדול’.

חדשות מבזק לייב - MivzakLive - גוגל חדשות - Google News
מאושר ללא קרדיט
חה”כ אלכס קושניר בטקס הדלקת נרות חנוכה. צילום: ללא קרדיט

מדברי יו”ר ועדת הכספים: ״כמי שפיקד על מחלקה של חיילים בודדים בגבעתי ונשוי לחיילת בודדה כבר כמעט 15 שנה, אני יודע שהחיילים הבודדים שלנו בנויים מחומר אחר, של מצוינות ומופת. לעלות למדינה זרה בשביל להתגייס לצה”ל ולתרום, זה הנס האמיתי, זאת ישראל היפה. מכל מקום ותפקיד קידמתי את החיילים הבודדים, גם כמנכ”ל משרד הקליטה העלנו את הקצבה החודשית ל540 ₪, ועם כניסתי לכנסת הקמתי את ועדת המשנה לחיילים בודדים שקידמה חיילים חסרי עורף משפחתי יוצאי החברה החרדית.״

מאושר ללא קרדיט
חה”כ אלכס קושניר בטקס הדלקת נרות חנוכה. צילום: ללא קרדיט

“גם עכשיו בכנסת הזאת, כפי שהבטחנו, העלנו את שכר החיילים ב50%. ורק אתמול הארכנו את הנוהל שדרעי ביטל, להבאת הורים לחיילים בודדים- ארצה. אנחנו בכנסת ובממשלה, נעשה כל מה שאפשר כדי לתת לכם החיילים גב ותמיכה. תמשיכו להסב גאווה לכל אזרחי ישראל. חג שמח!” הוסיף קושניר.

מאושר ללא קרדיט
חה”כ אלכס קושניר בטקס הדלקת נרות חנוכה. צילום: ללא קרדיט

הצטרפו לנטו - הרשת החברתית של ישראל
Back to top button

הצטרפו עכשיו לנטו הרשת החברתית החדשה של ישראל

נטו הרשת החברתית החדשה של ישראל

נטו - הרשת החברתית של ישראל
דילוג לתוכן

זיהינו שאתם משתמשים בחוסם פרסומות

אתר חדשות מבזק לייב פועל מסביב לשעון בכדי לספק לך את המידע באופן הכי מקצועי ומהיר. השירות שלנו ניתן לגולשים בחינם לחלוטין ואיננו גובים שום תשלום! המעט שאתם יכולים כדי להביע את הערכתכם ולסייע לנו בכדי שנמשיך לספק לכם את החדשות בצורה מיטבית הוא לאפשר את הצגת הפרסומות. עם זאת אנו מכבדים כל אדם ונבין אם תבחר שלא להמשיך לצרוך מאיתנו את החדשות. תודה על ההבנה!