חדשות הארץמבזקים

רשות המסים בשיתוף פעולה עם חברת ‘המשקם’: 1.3 מיליון ש”ח במענקים שולמו לעובדים

לקראת היום הבינלאומי לזכויות אנשים עם מוגבלות, רשות המסים בשיתוף עם חברת המשקם, המעסיקה עובדים עם מוגבלות, פעלה בתקופה האחרונה למימוש הזכאות למענק עבודה בקרב עובדי החברה וכתוצאה מפעילות זו הוגשו כ-500 בקשות למענק עבודה של עובדי החברה, בכל רחבי הארץ, שיקבלו מענק בסכום כולל של כ-1.3 מיליון ש”ח, (כ-930,000 ש”ח עבור שנת 2020 וכ-410,000 ש”ח עבור שנת 2019).

חדשות מבזק לייב - MivzakLive - גוגל חדשות - Google News

מענק עבודה הוא תוספת הכנסה, המשולמת על ידי רשות המסים, ישירות לחשבונות הבנק של הזכאים העומדים בתנאי החוק והקריטריונים הקבועים בו. תנאי הזכאות למענק מקלים לגבי עובדים עם מוגבלות שנקבע להם “שכר מינימום מותאם” מכוח חוק שכר המינימום. יחד עם זאת, חשוב להבטיח שאותם עובדים אכן ממשים את זכאותם למענק, שנועד לשפר את מצבם הכלכלי של עובדים ברמות שכר נמוכות, לצמצם פערים כלכליים-חברתיים ולהוות תמריץ להשתלבותם בשוק העבודה.

בשנים האחרונות, וגם השנה, קיבלה רשות המסים את רשימת עובדי החברה ובדקה באופן יזום את זכאותם של כלל העובדים למענק. בדיקה שמטרתה לאתר את הזכאים הפוטנציאלים למענק שטרם הגישו בקשות באופן עצמאי. לאחר איתור העובדים הזכאים הגיעו עובדי רשות המסים למפעלי החברה בירושלים, בפתח תקווה ובחולון, מצוידים במחשבים ניידים והגישו יחד עם העובדים בקשות למענק. יתר העובדים במפעלים האחרים ברחבי הארץ נתנו, בסיוע העובדים הסוציאליים של המפעלים, את הסכמתם להגשת בקשות בשמם. מהלך שהוביל כאמור למימוש זכאותם של עובדי החברה ותשלום מענק בסך 1.3 מיליון ש”ח.

רשות המסים בשיתוף פעולה עם חברת ‘המשקם’: 1.3 מיליון ש”ח במענקים שולמו לעובדים
צילום: freepik

רוצים לכתוב באתר או לנהל טור?
לחצו כאן ושלחו לנו הודעה

Back to top button

הצטרפו עכשיו לנטו הרשת החברתית החדשה של ישראל

דילוג לתוכן

זיהינו שאתם משתמשים בחוסם פרסומות

אתר חדשות מבזק לייב פועל מסביב לשעון בכדי לספק לך את המידע באופן הכי מקצועי ומהיר. השירות שלנו ניתן לגולשים בחינם לחלוטין ואיננו גובים שום תשלום! המעט שאתם יכולים כדי להביע את הערכתכם ולסייע לנו בכדי שנמשיך לספק לכם את החדשות בצורה מיטבית הוא לאפשר את הצגת הפרסומות. עם זאת אנו מכבדים כל אדם ונבין אם תבחר שלא להמשיך לצרוך מאיתנו את החדשות. תודה על ההבנה!