מבזקיםפוליטי / מדיני

ש”ס ויהדות התורה מאחדים כוחות: “מאבק משותף נגד מהלכי ממשלת הזדון”

סיעות ש”ס ויהדות התורה יצאו לפני זמן קצר (חמישי) בהודעה משותפת, בה הם תוקפים את הממשלה ואת מהלכיה, אשר לטענם פוגעת ביהדות ובמסורת ישראל. בנוסף, הודיעו הסיעות כי יקימו מטה מאבק משותף במטרה לייצר חזית נגד מהלכי הממשלה.

חדשות מבזק לייב - MivzakLive - גוגל חדשות - Google News

לשון ההודעה: “לנוכח המשך השתוללות הממשלה בצעדי פגיעה ביהדות ומסורת ישראל בכל תחום, המהווים סכנה חמורה לערכי המדינה היהודית, בעידוד להפעלת תחבורה ציבורית בשבת, מתווה לחילול הכותל המערבי, רפורמות לפגיעה במערכות הכשרות, מעמד הרבנות הראשית וסכנת הגיורים הרפורמים, הודיעו המפלגות החרדיות ש”ס ויהדות התורה, על הקמת מטה מאבק משותף, בתיאום עם סיעת הציונות הדתית.”

בנוסף, נכתב כי: “סוכם כי ביום ב’ הקרוב יתכנסו לישיבת סיעה משותפת יו”ר ש”ס ח״כ הרב אריה דרעי יחד עם ראשי יהדות התורה ח״כ הרב משה גפני וח”כ הרב יעקב ליצמן, וכל חברי הכנסת, במטרה לייצר חזית יהודית נחושה, תוך קביעת צעדי פעילות המטה המשותף שיוביל מאבק ציבורי נרחב להגנת המדינה היהודית ושמירה על ערכי מסורת ישראל, מידי קואליציית הזדון הרפורמית, בראשות בנט-לפיד-ליברמן, יחד עם מבצעי צעדי ההרס, כהנא- קריב- אלקין.”

ליצמן וגפני. צילום: אתר הכנסת

הצטרפו לנטו - הרשת החברתית של ישראל
Back to top button

הצטרפו עכשיו לנטו הרשת החברתית החדשה של ישראל

נטו הרשת החברתית החדשה של ישראל

נטו - הרשת החברתית של ישראל
דילוג לתוכן

זיהינו שאתם משתמשים בחוסם פרסומות

אתר חדשות מבזק לייב פועל מסביב לשעון בכדי לספק לך את המידע באופן הכי מקצועי ומהיר. השירות שלנו ניתן לגולשים בחינם לחלוטין ואיננו גובים שום תשלום! המעט שאתם יכולים כדי להביע את הערכתכם ולסייע לנו בכדי שנמשיך לספק לכם את החדשות בצורה מיטבית הוא לאפשר את הצגת הפרסומות. עם זאת אנו מכבדים כל אדם ונבין אם תבחר שלא להמשיך לצרוך מאיתנו את החדשות. תודה על ההבנה!